DOGILIAN SRL
CUI 15219824 · J2003000281291
DOGILIAN SRL are CUI 15219824, nr. de înregistrare J2003000281291, înmatriculată pe 17.02.2003. Sediul social e în Municipiul Câmpina, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 212.730 lei, profit net 36.922 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 213 mii lei · mediana 172 mii lei | 124% din mediană |
| Profit net | 37 mii lei · mediana 31 mii lei | 117% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 17.4% · mediana 23.7% | 73% din mediană |
| Cifră pe salariat | 213 mii lei · mediana 176 mii lei | 121% din mediană |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 212.730 | 197.630 | 168.670 | 155.120 | 142.700 | 125.820 | 113.980 | 93.150 | 81.250 | 73.005 | 69.480 | 64.730 | 66.080 | 72.270 | 63.120 |
| Venituri totale | 212.765 | 197.860 | 168.676 | 155.120 | 142.700 | 143.820 | 120.730 | 93.150 | 81.250 | 73.005 | 69.480 | 64.730 | 66.080 | 72.329 | 63.168 |
| Cheltuieli totale | 173.885 | 161.500 | 155.508 | 146.223 | 128.841 | 110.162 | 91.504 | 79.737 | 74.359 | 69.442 | 54.174 | 54.196 | 54.903 | 63.684 | 59.017 |
| Profit / pierdere brută | 38.880 | 36.360 | 13.168 | 8.897 | 13.859 | 33.658 | 29.226 | 13.413 | 6.891 | 3.563 | 15.306 | 10.534 | 11.177 | 8.645 | 4.151 |
| Profit / pierdere netă | 36.922 | 34.422 | 11.641 | 7.423 | 12.603 | 32.493 | 28.085 | 12.481 | 6.078 | 2.832 | 13.221 | 8.548 | 9.195 | 6.476 | 2.257 |
| Active imobilizate | 14.503 | 10.997 | 7.153 | 8.987 | 6.690 | 675 | 1.662 | 5.226 | 2.844 | 4.211 | 7.040 | 11.846 | 12.447 | 15.309 | 14.151 |
| Active circulante | 40.808 | 50.896 | 51.809 | 75.501 | 97.377 | 82.446 | 78.467 | 50.809 | 58.651 | 61.419 | 82.065 | 78.009 | 67.302 | 72.419 | 36.813 |
| Stocuri | — | — | — | — | 10.269 | — | 57 | — | — | — | 65 | — | 446 | — | — |
| Creanțe | 4.399 | 6.386 | 7.100 | 4.117 | 2.851 | 3.601 | 7.951 | 2.851 | 1.205 | 555 | 1.205 | — | 940 | 91 | 5 |
| Casa și conturi la bănci | 36.409 | 44.510 | 44.709 | 71.384 | 84.257 | 78.845 | 70.459 | 47.958 | 57.446 | 60.864 | 80.795 | 78.009 | 65.916 | 72.328 | 36.808 |
| Cheltuieli în avans | 2.499 | 2.773 | 5.794 | 1.907 | 2.236 | 1.943 | 2.699 | 1.651 | 2.268 | 2.543 | 2.667 | 2.566 | 2.248 | 348 | 215 |
| Datorii | 16.157 | 25.934 | 36.446 | 50.227 | 61.458 | 29.822 | 41.479 | 41.022 | 59.580 | 61.269 | 28.699 | 42.570 | 40.693 | 55.967 | 25.547 |
| Capitaluri proprii | 41.653 | 38.732 | 28.310 | 36.168 | 44.845 | 55.242 | 41.349 | 16.664 | 4.183 | 6.904 | 63.073 | 49.851 | 41.304 | 32.109 | 25.632 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.02.2003 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DOGILIAN SRL |
| Nr. reg. com. | J2003000281291 |
| EUID | ROONRC.J2003000281291 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-02-17 |
| Sediu social | Bld. Carol I, 154, Mun. Câmpina, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, BLD. CAROL I, NR.154 |
| Telefon | 371452 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LOGRIMAS COM SRL | aceeași clădire |
| MID PROJECT PARTNERS SRL inactiv | aceeași clădire |
| EQISETI - PLANT SRL | 24 m |
| LYDSEB SRL | 24 m |
| UX BITS S.R.L. | 24 m |
| BOGDACONS SRL | 92 m |
| ONLINE SHOP2GO S.R.L. | 124 m |
| ONLINE SHOP4ALL S.R.L. | 124 m |
| POMPE FUNEBRE LA MARIN S.R.L. | 126 m |
| MARMURA 93 SRL inactiv | 167 m |
| METALTEST NDT EXPERT S.R.L. | 172 m |
| MV ELECTROMONTAJ CÂMPINA SRL inactiv | 184 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 31868114 | MID PROJECT PARTNERS SRL inactiv |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25