ONLINE SHOP2GO S.R.L.
CUI 39723062 · J2018001587297
ONLINE SHOP2GO S.R.L. are CUI 39723062, nr. de înregistrare J2018001587297, înmatriculată pe 07.08.2018. Sediul social e în Municipiul Câmpina, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2025: cifră de afaceri 281.378 lei, profit net 57.413 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 281 mii lei · mediana 199 mii lei | 142% din mediană |
| Profit net | 57 mii lei · mediana 3 mii lei | de 20× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 20.4% · mediana 1.6% | de 13× mediana |
| Cifră pe salariat | 281 mii lei · mediana 224 mii lei | 126% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 281.378 | 276.492 | 289.529 | 291.646 | 261.457 | 298.231 | 285.407 | 284.531 |
| Venituri totale | 284.558 | 277.758 | 295.160 | 291.646 | 261.457 | 302.595 | 285.407 | 284.531 |
| Cheltuieli totale | 224.438 | 171.892 | 152.956 | 141.835 | 162.417 | 176.530 | 190.853 | 151.155 |
| Profit / pierdere brută | 60.120 | 105.866 | 142.204 | 149.811 | 99.040 | 126.065 | 94.554 | 133.376 |
| Profit / pierdere netă | 57.413 | 103.144 | 139.695 | 147.331 | 96.439 | 123.301 | 91.658 | 129.281 |
| Active circulante | 151.002 | 118.922 | 263.544 | 155.543 | 101.273 | 129.877 | 96.006 | 144.752 |
| Stocuri | 2.630 | 6.648 | 3.087 | 2.436 | — | 3.701 | 7.746 | 7.099 |
| Creanțe | — | 2.253 | — | 30.900 | — | 0 | 198 | 17.294 |
| Casa și conturi la bănci | 148.372 | 110.021 | 260.457 | 122.207 | 101.273 | 126.176 | 88.062 | 120.359 |
| Datorii | 93.349 | 15.161 | 7.077 | 7.871 | 4.594 | 6.336 | 4.108 | 15.271 |
| Capitaluri proprii | 57.653 | 103.761 | 256.467 | 147.672 | 96.679 | 123.541 | 91.898 | 129.481 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.08.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 4771 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ONLINE SHOP2GO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001587297 |
| EUID | ROONRC.J2018001587297 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-07 |
| Sediu social | Aleea Înfrăţirea, 4, Mun. Câmpina, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, ALEEA ÎNFRĂŢIREA, NR.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ONLINE SHOP4ALL S.R.L. | aceeași clădire |
| POMPE FUNEBRE LA MARIN S.R.L. | 30 m |
| METALTEST NDT EXPERT S.R.L. | 55 m |
| PROTEVAL EXPERT S.R.L. | 76 m |
| MV ELECTROMONTAJ CÂMPINA SRL inactiv | 80 m |
| TRIMAR MARKETING SRL | 80 m |
| MARMURA 93 SRL inactiv | 110 m |
| PONILFLOR SRL | 123 m |
| DOGILIAN SRL | 124 m |
| LOGRIMAS COM SRL | 124 m |
| MID PROJECT PARTNERS SRL inactiv | 124 m |
| EQISETI - PLANT SRL | 147 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4791 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Prahova
| 1306084 | BUFET LA RASCRUCE SRL |
| 1318399 | RECOP SRL |
| 1322837 | MARIN ET CO FIRMA CARPATICA S.R.L. |
| 1325043 | DACIA V SRL |
| 1330228 | STEFANIA SRL |
| 1332369 | CARMINFLOR SRL |
| 1348683 | L-LINE SRL |
| 1349832 | DONALUX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25