FORMA TRADING SRL
CUI 15511526 · J04/651/2003
FORMA TRADING SRL are CUI 15511526, nr. de înregistrare J04/651/2003, înmatriculată pe 12.06.2003. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5819. În 2024: cifră de afaceri 1.800 lei, profit net 953 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 40 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 1.800 | 1.800 | 1.800 | — | — | — | 1.400 | 2.400 | 7.500 | 1.863 | 0 | 862 | 202 |
| Venituri totale | 0 | 1.800 | 1.800 | 1.800 | 0 | 0 | 3.500 | 7.400 | 2.400 | 7.500 | 1.863 | 0 | 867 | 202 |
| Cheltuieli totale | — | 665 | 560 | 8.316 | 7.368 | 11.064 | 9.550 | 6.992 | 6.765 | 6.625 | 7.032 | — | 1.691 | 291 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 1.135 | 1.240 | -6.516 | -7.368 | -11.064 | -6.050 | 408 | -4.365 | 875 | -5.169 | 0 | -824 | -89 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 953 | 1.042 | -6.570 | -7.368 | -11.064 | -6.155 | 186 | -4.437 | 650 | -5.220 | 0 | -824 | -89 |
| Active imobilizate | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 0 | 10.000 | 10.000 |
| Active circulante | — | 5.918 | 4.965 | 4.123 | 18.061 | 25.429 | 50.091 | 57.091 | 57.847 | 57.585 | 57.272 | 200 | 55.929 | 56.842 |
| Creanțe | — | 3.900 | 4.965 | 4.123 | 18.061 | 25.429 | 50.091 | 57.091 | 57.091 | 56.515 | 56.515 | — | 55.080 | 55.781 |
| Casa și conturi la bănci | — | 2.018 | 0 | — | — | — | — | — | 756 | 1.070 | 757 | 200 | 849 | 1.061 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13.598 | 14.443 | 15.385 | 10.686 | 11.023 | 0 | -101 | -143 |
| Capitaluri proprii | 10.000 | 15.918 | 14.965 | 14.123 | 28.061 | 35.429 | 46.493 | 52.648 | 52.462 | 56.899 | 56.249 | 200 | 66.030 | 66.985 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | — | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 200 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.06.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 5819 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FORMA TRADING SRL |
| Nr. reg. com. | J04/651/2003 |
| EUID | ROONRC.J04/651/2003 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-06-12 |
| Sediu social | Aleea Armoniei, 4, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, ALEEA ARMONIEI, NR.4, BL.B1, SC.A, ET.2, AP.8 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADECON PROJECT S.R.L. | aceeași clădire |
| COMERFRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CROBEL MED S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| HVAC BACĂU S.R.L. | aceeași clădire |
| HYPERICUM SRL inactiv | aceeași clădire |
| IRBONE SILVA S.R.L. | aceeași clădire |
| KATCO UNIVERSAL TRADING SRL | aceeași clădire |
| KIANCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| LORD FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| LOTUS 9 CONTARENI SRL | aceeași clădire |
| MEGADENT ART SRL | aceeași clădire |
| NORA BOUTIQUE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5819 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25