MURMUR SRL
CUI 37200490 · J4/353/2017
MURMUR SRL are CUI 37200490, nr. de înregistrare J4/353/2017, înmatriculată pe 14.03.2017. Sediul social e în Sat Holt, Comuna Letea Veche, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5819. În 2025: cifră de afaceri 46.271 lei, profit net 31.403 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 46 mii lei · mediana 159 mii lei | 29% din mediană |
| Profit net | 31 mii lei · mediana 40 mii lei | 79% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 67.9% · mediana 36.4% | 187% din mediană |
| Cifră pe salariat | 46 mii lei · mediana 221 mii lei | 21% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 46.271 | 67.497 | 22.500 | — | — | — | 18.200 | 19.100 | 8.475 |
| Venituri totale | 46.271 | 67.497 | 22.500 | 4 | 0 | 0 | 18.200 | 19.100 | 8.475 |
| Cheltuieli totale | 14.405 | 54.977 | 47.316 | 2.328 | 1.305 | 2.491 | 4.967 | 1.818 | 8.520 |
| Profit / pierdere brută | 31.866 | 12.520 | -24.816 | -2.324 | -1.305 | -2.491 | 13.233 | 17.282 | -45 |
| Profit / pierdere netă | 31.403 | 11.845 | -25.041 | -2.324 | -1.305 | -2.491 | 12.687 | 16.708 | -299 |
| Active imobilizate | 289 | 289 | 289 | 289 | 289 | 290 | 290 | 290 | 290 |
| Active circulante | 47.721 | 59.571 | 10.555 | 23.962 | 25.211 | 26.515 | 29.006 | 24.262 | 11.125 |
| Creanțe | 8.000 | 9.940 | 8.000 | 8.000 | 8.000 | 8.000 | 8.000 | 17.610 | 1.260 |
| Casa și conturi la bănci | 39.721 | 49.631 | 2.555 | 15.962 | 17.211 | 18.515 | 21.006 | 6.652 | 9.865 |
| Datorii | 6.625 | 49.879 | 12.709 | 1.074 | 0 | 0 | 0 | 7.943 | 11.514 |
| Capitaluri proprii | 41.385 | 9.981 | -1.865 | 23.177 | 25.500 | 26.805 | 29.296 | 16.609 | -99 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.03.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 5819 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MURMUR SRL |
| Nr. reg. com. | J04/353/2017 |
| EUID | ROONRC.J4/353/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-03-14 |
| Sediu social | HOLT, 494, Sat Holt Com. Letea Veche, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, SAT HOLT COM. LETEA VECHE, HOLT, NR.494 |
| Telefon | 0744494766 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5819 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25