COPACEANU SRL
CUI 15517413 · J2003000487389
COPACEANU SRL are CUI 15517413, nr. de înregistrare J2003000487389, înmatriculată pe 16.06.2003. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4724. În 2025: cifră de afaceri 345.487 lei, pierdere netă 860 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 345 mii lei · mediana 199 mii lei | 174% din mediană |
| Profit net | -860 lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -0.2% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 345 mii lei · mediana 224 mii lei | 154% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 345.487 | 335.719 | 335.263 | 305.701 | 274.809 | 217.609 | 208.061 | 214.872 | 207.532 | 195.654 | 224.673 | 268.790 | 324.123 | 349.177 | 344.236 |
| Venituri totale | 345.639 | 336.733 | 335.263 | 305.701 | 274.809 | 217.609 | 208.061 | 214.872 | 207.532 | 195.654 | 224.673 | 268.790 | 324.123 | 357.831 | 356.024 |
| Cheltuieli totale | 345.965 | 343.849 | 352.796 | 310.410 | 257.728 | 197.109 | 200.334 | 199.407 | 193.861 | 205.429 | 222.618 | 274.422 | 329.604 | 367.903 | 360.324 |
| Profit / pierdere brută | -326 | -7.116 | -17.533 | -4.709 | 17.081 | 20.500 | 7.727 | 15.465 | 13.671 | -9.775 | 2.055 | -5.632 | -5.481 | -10.072 | -4.300 |
| Profit / pierdere netă | -860 | -12.186 | -20.886 | -7.767 | 11.729 | 15.355 | 5.647 | 13.324 | 11.596 | -11.731 | -4.685 | -5.632 | -5.481 | -10.072 | -4.300 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 237 | 3.100 | 6.146 | 9.231 | 3.321 |
| Active circulante | 7.036 | 3.894 | 11.731 | 14.667 | 23.418 | 20.491 | 15.091 | 14.771 | 6.789 | 2.796 | 2.971 | 4.479 | 6.742 | 3.619 | 1.736 |
| Stocuri | 3.256 | 1.979 | 2.206 | 3.066 | 1.802 | 1.722 | 1.547 | 1.510 | 1.827 | 2.005 | 1.679 | 775 | 1.000 | 1.755 | 505 |
| Creanțe | 280 | 81 | — | — | — | 290 | 767 | 3.889 | — | 499 | 28 | 1.164 | 2.308 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.500 | 1.834 | 9.525 | 11.601 | 21.616 | 18.479 | 12.777 | 9.372 | 4.962 | 292 | 1.264 | 2.540 | 3.434 | 1.864 | 1.231 |
| Datorii | 42.924 | 38.922 | 34.573 | 16.623 | 17.608 | 26.409 | 36.364 | 41.692 | 47.033 | 54.636 | 43.317 | 42.724 | 42.400 | 36.881 | 19.016 |
| Capitaluri proprii | -35.888 | -35.028 | -22.842 | -1.956 | 5.810 | -5.918 | -21.273 | -26.921 | -40.244 | -51.840 | -40.109 | -35.145 | -29.512 | -24.031 | -13.959 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Aug 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.06.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 4724 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COPACEANU SRL |
| Nr. reg. com. | J2003000487389 |
| EUID | ROONRC.J2003000487389 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-06-16 |
| Sediu social | Str. Zorilor, 3, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. ZORILOR, NR.3, BL.P7, SC.B, ET.3, AP.13 |
| Telefon | 0250713892 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALIDADA CAD SRL | aceeași clădire |
| CRISTETI STUP S.R.L. | aceeași clădire |
| DEACRIS DENT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EL-AMA SYSTEMS SRL | aceeași clădire |
| ELREM SOFT S.R.L. | aceeași clădire |
| LUCA ELECTRIC SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| SOFTIQ DIGITAL S.R.L. | aceeași clădire |
| ALBUM CONCEPT S.R.L. | 179 m |
| BIZNET SRL | 179 m |
| CATPET SRL inactiv | 179 m |
| CCD CORE CYBER DEFENSE S.R.L. | 179 m |
| DARIUS & LORD COMPANY S.R.L. | 179 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4724 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 11272582 | MARY SI LARY CIRSTEA ASOCIATIE FAMILIALA |
| 19453185 | NEACSU DUMITRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 22159555 | BRAMAR CONSTRUCT SRL |
| 22334907 | MATEIAS NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ |
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Vâlcea
| 1472028 | SIDERAL SRL |
| 1487932 | MARCOMAR SRL |
| 2542350 | CICOMAR SRL |
| 6355207 | ANTOINE SRL |
| 14535438 | MALNIC PROD SRL |
| 15303177 | TRENULETUL SRL |
| 29260807 | CAKES RAI SRL |
| 31345573 | ZMARCOM PC & SOFTWARE S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25