TOTAL SANTE SRL
CUI 15967787 · J2003016473404
TOTAL SANTE SRL are CUI 15967787, nr. de înregistrare J2003016473404, înmatriculată pe 05.12.2003. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 174.125 lei, pierdere netă 7.869 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 174 mii lei · mediana 220 mii lei | 79% din mediană |
| Profit net | -8 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -4.5% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 87 mii lei · mediana 202 mii lei | 43% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 174.125 | 151.334 | 129.796 | 113.372 | 111.980 | 85.750 | 103.273 | 94.522 | 115.583 | 65.903 | 31.400 | 11.559 | 3.820 | 9.751 | 9.860 |
| Venituri totale | 174.125 | 151.334 | 129.796 | 113.372 | 115.653 | 87.163 | 103.273 | 94.522 | 115.583 | 65.903 | 31.400 | 11.559 | 3.820 | 9.751 | 9.860 |
| Cheltuieli totale | 181.994 | 146.550 | 126.670 | 117.237 | 99.788 | 84.078 | 83.358 | 75.353 | 61.992 | 44.930 | 34.196 | 36.739 | 29.593 | 34.512 | 43.790 |
| Profit / pierdere brută | -7.869 | 4.784 | 3.126 | -3.865 | 15.865 | 3.085 | 19.915 | 19.169 | 53.591 | 20.973 | -2.796 | -25.180 | -25.773 | -24.761 | -33.930 |
| Profit / pierdere netă | -7.869 | 4.134 | 1.854 | -4.828 | 15.673 | 2.465 | 18.882 | 18.224 | 52.435 | 19.654 | -3.724 | -25.531 | -25.888 | -25.114 | -34.236 |
| Active imobilizate | — | 391 | 1.328 | 2.266 | 3.203 | 4.141 | 5.078 | 6.332 | 7.306 | 794 | 955 | 1.396 | 1.837 | 2.278 | 2.719 |
| Active circulante | 4.005 | 11.569 | 8.473 | 16.253 | 22.197 | 12.924 | 2.368 | 4.409 | 4.680 | 6.940 | 12.645 | 1.412 | 1.077 | 1.088 | 1.479 |
| Stocuri | — | 7.282 | 7.027 | 3.454 | 3.209 | 2.435 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 2.119 | 1.558 | 1.197 | 1.176 | 1.177 | 1.176 | 1.177 | 861 | 921 | 356 | 672 | 672 | 688 | 672 | 672 |
| Casa și conturi la bănci | 1.886 | 2.729 | 249 | 11.623 | 17.811 | 9.313 | 1.191 | 3.548 | 3.759 | 6.584 | 11.973 | 740 | 389 | 416 | 807 |
| Cheltuieli în avans | 254 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 4.941 | 4.772 | 6.747 | 5.133 | 7.186 | 14.524 | 7.370 | 29.547 | 49.016 | 97.199 | 122.868 | 108.352 | 82.927 | 57.491 | 33.210 |
| Capitaluri proprii | -682 | 7.188 | 3.054 | 13.386 | 18.214 | 2.541 | 76 | -18.806 | -37.030 | -89.465 | -109.268 | -105.544 | -80.013 | -54.125 | -29.012 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.12.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TOTAL SANTE SRL |
| Nr. reg. com. | J2003016473404 |
| EUID | ROONRC.J2003016473404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-12-05 |
| Sediu social | Str. Constantin Titel Petrescu, 8, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. CONSTANTIN TITEL PETRESCU, NR.8, BL.C39, AP.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARCTURIA S.R.L. | aceeași clădire |
| BLUE AMBIENT CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| CRISANTO MEDIA GROUP SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| DMA PROFESSIONAL SERVICES SRL | aceeași clădire |
| GIOLIA ATELIER DESIGN SRL | aceeași clădire |
| KOVACHEV IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| LVS CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| MEGA FITZE STUDIO SRL inactiv | aceeași clădire |
| NEAGA & ASOCIATII CONTABILITATE CONSULTANTA SI AUDIT SRL | aceeași clădire |
| NEAGA & ASOCIATII FINANCIAL CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| NRD HAUS S.R.L. | aceeași clădire |
| NRD HERZ S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25