ZENOVIANA SRL
CUI 16038150 · J2004000018380
ZENOVIANA SRL are CUI 16038150, nr. de înregistrare J2004000018380, înmatriculată pe 08.01.2004. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4761. În 2025: cifră de afaceri 50.400 lei, profit net 40.827 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 50 mii lei · mediana 199 mii lei | 25% din mediană |
| Profit net | 41 mii lei · mediana 3 mii lei | de 14× mediana |
| Marjă netă | 81% · mediana 1.6% | de 51× mediana |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 50.400 | 50.400 | 50.400 | 50.348 | 50.169 | 30.962 | 32.400 | 32.400 | 30.000 | 30.000 | 30.000 | 27.600 | 27.600 | 27.600 | 28.800 |
| Venituri totale | 50.400 | 50.400 | 50.400 | 50.348 | 50.169 | 30.962 | 32.400 | 32.400 | 30.000 | 30.000 | 30.000 | 27.600 | 27.600 | 27.600 | 28.800 |
| Cheltuieli totale | 1.797 | 2.185 | 2.824 | 2.022 | 2.850 | 458 | 4.243 | 1.190 | 7.614 | 1.755 | 2.405 | 2.391 | 2.427 | 2.101 | 2.511 |
| Profit / pierdere brută | 48.603 | 48.215 | 47.576 | 48.326 | 47.319 | 30.504 | 28.157 | 31.210 | 22.386 | 28.245 | 27.595 | 25.209 | 25.173 | 25.499 | 26.289 |
| Profit / pierdere netă | 40.827 | 40.501 | 39.964 | 46.816 | 45.814 | 29.643 | 27.185 | 30.238 | 21.486 | 27.345 | 26.695 | 24.381 | 24.059 | 21.418 | 22.083 |
| Active imobilizate | 105.788 | 33.624 | 33.624 | 34.848 | 36.072 | 37.296 | 517 | 517 | 1.083 | 8.772 | 9.780 | 10.788 | 23.199 | 24.208 | 25.216 |
| Active circulante | 50.069 | 47.905 | 49.391 | 72.980 | 74.757 | 53.484 | 85.945 | 82.960 | 152.138 | 123.826 | 145.474 | 149.002 | 123.410 | 98.342 | 76.017 |
| Creanțe | 1.156 | 3.300 | 252 | 60 | — | — | — | 1.495 | 1.495 | 1.495 | 1.495 | 1.495 | 1.291 | 438 | 233 |
| Casa și conturi la bănci | 48.913 | 44.605 | 49.139 | 72.920 | 74.757 | 53.484 | 85.945 | 81.465 | 150.643 | 122.331 | 143.979 | 147.507 | 122.119 | 97.904 | 75.784 |
| Datorii | 0 | 1.162 | 3.185 | 132 | 1.492 | 257 | 240 | 240 | 222 | 222 | 222 | 204 | 0 | 0 | 102 |
| Capitaluri proprii | 155.857 | 80.367 | 79.830 | 107.696 | 109.337 | 90.523 | 86.222 | 83.237 | 152.999 | 132.376 | 155.032 | 159.586 | 146.609 | 122.550 | 101.131 |
| Capital subscris vărsat | 2.940 | 2.940 | 2.940 | 2.940 | 2.940 | 2.940 | 2.940 | 2.940 | 2.940 | 2.940 | 2.940 | 2.940 | 2.940 | 2.940 | 2.940 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.01.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 4761 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ZENOVIANA SRL |
| Nr. reg. com. | J2004000018380 |
| EUID | ROONRC.J2004000018380 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-01-08 |
| Sediu social | Str. Morilor, 179, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. MORILOR, NR.179 |
| Telefon | 712744 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABSTRACT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALDOBIR SRL | aceeași clădire |
| BIMBO STAR SRL | aceeași clădire |
| BUTI LOGISTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| C & T SRL | aceeași clădire |
| CALM CONNECT BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| COLOMBI SRL | aceeași clădire |
| CONFORT GEO INSTAL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CONTE`S WORLD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DMR BEAGLASS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ELICARN S.R.L. | aceeași clădire |
| ELM-ARCA SA | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4761 | 2025 |
| 6820 | 2017 – 2024 |
| 5320 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vâlcea
| 5446536 | ROXI-COM SRL |
| 5682006 | VERAS & CO SRL |
| 6541340 | ALDAN SRL |
| 16043458 | CARTEA BUNICII SRL |
| 16056466 | POLICART SRL |
| 16872332 | LAGONDA SRL |
| 25380827 | VERS ALB SRL |
| 39498963 | LM-DAKSHINAMURTY S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25