ALDAN SRL
CUI 6541340 · J38/1303/1994
ALDAN SRL are CUI 6541340, nr. de înregistrare J38/1303/1994, înmatriculată pe 30.11.1994. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4761. În 2025: cifră de afaceri 249.777 lei, profit net 19.561 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 250 mii lei · mediana 199 mii lei | 126% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 3 mii lei | 691% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 7.8% · mediana 1.6% | 488% din mediană |
| Cifră pe salariat | 250 mii lei · mediana 224 mii lei | 112% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 249.777 | 324.921 | 366.182 | 431.826 | 349.444 | 346.569 | 484.366 | 447.008 | 426.185 | 445.206 | 453.735 | 486.593 | 558.731 | 714.505 | 757.238 |
| Venituri totale | 289.099 | 324.921 | 367.023 | 431.826 | 350.072 | 354.351 | 484.366 | 447.066 | 426.185 | 445.206 | 455.649 | 622.080 | 559.134 | 714.513 | 757.242 |
| Cheltuieli totale | 267.030 | 303.569 | 343.839 | 382.822 | 335.729 | 309.986 | 444.057 | 410.062 | 421.194 | 439.639 | 444.836 | 575.345 | 535.798 | 696.044 | 735.354 |
| Profit / pierdere brută | 22.069 | 21.352 | 23.184 | 49.004 | 14.343 | 44.365 | 40.309 | 37.004 | 4.991 | 5.567 | 10.813 | 46.735 | 23.336 | 18.469 | 21.888 |
| Profit / pierdere netă | 19.561 | 18.377 | 19.502 | 44.683 | 10.843 | 41.651 | 35.466 | 32.534 | 738 | 4.376 | 8.615 | 38.877 | 19.417 | 15.307 | 17.646 |
| Active imobilizate | 44.179 | 45.267 | 47.443 | 49.619 | 51.795 | 53.608 | 55.784 | 57.960 | 60.136 | 61.224 | 63.529 | 67.137 | 62.741 | 64.881 | 100.907 |
| Active circulante | 592.347 | 635.114 | 701.201 | 803.734 | 802.975 | 767.441 | 756.770 | 725.797 | 783.964 | 851.870 | 919.678 | 1.039.872 | 1.013.692 | 1.076.463 | 1.031.598 |
| Stocuri | 402.743 | 442.138 | 522.594 | 625.465 | 638.703 | 515.141 | 485.166 | 405.174 | 478.690 | 537.470 | 619.682 | 697.325 | 824.602 | 853.542 | 866.403 |
| Creanțe | 175.324 | 168.049 | 171.125 | 176.510 | 162.896 | 251.376 | 269.144 | 319.267 | 304.392 | 312.061 | 296.846 | 321.466 | 187.513 | 220.572 | 143.343 |
| Casa și conturi la bănci | 14.280 | 24.927 | 7.482 | 1.759 | 1.376 | 924 | 2.460 | 1.356 | 882 | 2.339 | 3.150 | 21.081 | 1.577 | 2.349 | 21.852 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 2.713 | 2.713 | 2.713 | 2.713 | 1.142 | 1.533 | 1.533 | 889 | 389 | 389 | 7.098 | 7.560 |
| Datorii | 241.942 | 305.370 | 372.310 | 499.234 | 545.334 | 522.456 | 555.612 | 560.710 | 653.978 | 723.710 | 797.555 | 929.471 | 956.778 | 1.030.664 | 998.621 |
| Capitaluri proprii | 394.584 | 375.011 | 376.334 | 356.832 | 312.149 | 301.306 | 259.655 | 224.189 | 191.655 | 190.917 | 186.541 | 177.927 | 120.044 | 117.778 | 141.444 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 3 | — | 3 | — | 3 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.12.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 4761 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ALDAN SRL |
| Nr. reg. com. | J38/1303/1994 |
| EUID | ROONRC.J38/1303/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-11-30 |
| Sediu social | Str. Doctor Hacman, 11, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. DOCTOR HACMAN, NR.11, BL.122BIS, SC.A, ET.2, AP.11 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MELY SRL inactiv | aceeași clădire |
| BOTEZ UNIQUE S.R.L. | 48 m |
| ZMARCOM PC & SOFTWARE S.R.L. | 48 m |
| A.C.M. CREATIV S.R.L. | 52 m |
| ENAVAL S.R.L. | 52 m |
| ERIC CRI S.R.L. | 52 m |
| GRINGO SRL | 52 m |
| MONZA SCENT S.R.L. | 52 m |
| RED EDUTAINMENT S.R.L. | 52 m |
| SECON S.R.L. | 52 m |
| ZIRIS S.R.L. | 52 m |
| ADAROM TACTICAL S.R.L. | 53 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4761 | 2015 – 2025 |
| 4789 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Vâlcea
| 5446536 | ROXI-COM SRL |
| 5682006 | VERAS & CO SRL |
| 16038150 | ZENOVIANA SRL |
| 16043458 | CARTEA BUNICII SRL |
| 16056466 | POLICART SRL |
| 16872332 | LAGONDA SRL |
| 25380827 | VERS ALB SRL |
| 39498963 | LM-DAKSHINAMURTY S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25