EUROGREG SRL
CUI 16216265 · J2004000149318
EUROGREG SRL are CUI 16216265, nr. de înregistrare J2004000149318, înmatriculată pe 08.03.2004. Sediul social e în Municipiul Zalău, jud. Sălaj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4311. În 2025: cifră de afaceri 208.200 lei, profit net 113.740 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 208 mii lei · mediana 221 mii lei | 94% din mediană |
| Profit net | 114 mii lei · mediana 19 mii lei | 610% din mediană |
| Marjă netă | 54.6% · mediana 9.3% | 587% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 208.200 | 25.850 | 30.995 | 63.058 | 72.428 | 247.920 | 451.955 | 153.105 | 78.100 | 30.900 | 57.600 | 62.401 | 45.891 | 23.851 | 4.056 |
| Venituri totale | 208.200 | 25.850 | 30.995 | 63.058 | 72.428 | 247.920 | 451.955 | 153.105 | 78.600 | 30.900 | 62.855 | 62.801 | 45.891 | 23.874 | 4.056 |
| Cheltuieli totale | 75.420 | 16.611 | 62.486 | 78.221 | 82.763 | 263.842 | 300.251 | 67.523 | 47.962 | 27.531 | 44.011 | 41.904 | 59.090 | 20.698 | 39.231 |
| Profit / pierdere brută | 132.780 | 9.239 | -31.491 | -15.163 | -10.335 | -15.922 | 151.704 | 85.582 | 30.638 | 3.369 | 18.844 | 20.897 | -13.199 | 3.176 | -35.175 |
| Profit / pierdere netă | 113.740 | 7.761 | -31.801 | -15.794 | -11.059 | -18.401 | 147.184 | 84.051 | 29.852 | 2.751 | 16.958 | 19.025 | -14.576 | 3.176 | -35.175 |
| Active imobilizate | 2.525 | 2.525 | 2.525 | 3.145 | 3.887 | 2.105 | 2.848 | — | — | — | — | 9.931 | 24.823 | 38.474 | 43.438 |
| Active circulante | 145.418 | 56.033 | 132.814 | 208.261 | 224.698 | 243.863 | 410.756 | 117.172 | 31.868 | 18.327 | 34.736 | 63.575 | 40.989 | 41.667 | 51.165 |
| Stocuri | 415 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.695 | 1.695 | 1.695 |
| Creanțe | 139.166 | 46.888 | 26.293 | 14.931 | 17.708 | 23.206 | 159.343 | 18.423 | 16.766 | 13.973 | 29.487 | 62.903 | 38.354 | 39.603 | 32.809 |
| Casa și conturi la bănci | 5.837 | 9.145 | 106.521 | 193.330 | 206.990 | 220.657 | 251.413 | 98.749 | 15.102 | 4.354 | 5.249 | 672 | 940 | 369 | 16.661 |
| Datorii | 292 | 24.647 | 10.002 | 4.268 | 5.653 | 11.977 | 161.212 | 11.964 | 10.712 | 27.023 | 48.314 | 104.042 | 117.422 | 127.954 | 144.316 |
| Capitaluri proprii | 147.651 | 33.911 | 125.337 | 207.138 | 222.932 | 233.991 | 252.392 | 105.208 | 21.156 | -8.696 | -13.578 | -30.536 | -51.610 | -47.813 | -49.713 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.03.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 4311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EUROGREG SRL |
| Nr. reg. com. | J2004000149318 |
| EUID | ROONRC.J2004000149318 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-03-08 |
| Sediu social | Str. Stadionului, 4, Mun. Zalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. STADIONULUI, NR.4, BL.S4, AP.2 |
| Telefon | 260660340 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATELIER MOBILE GSM S.R.L. | aceeași clădire |
| D&D DENKAROL SRL inactiv | aceeași clădire |
| DODO TRANS SRL | aceeași clădire |
| EMENCARE PRAXIS S.R.L. | aceeași clădire |
| EMMATECH AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| ENIGMA COM IMPEX SRL | aceeași clădire |
| FAUNA VET CARE S.R.L. | aceeași clădire |
| FITO M.P. UNISEM SRL | aceeași clădire |
| POROLISSUM CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| REPMOBIT GSM S.R.L. | aceeași clădire |
| RUBIK ADVERT S.R.L. | aceeași clădire |
| RUBIK COMMUNICATIONS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4312 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Sălaj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25