REPMOBIT GSM S.R.L.
CUI 37200431 · J2017000114314
REPMOBIT GSM S.R.L. are CUI 37200431, nr. de înregistrare J2017000114314, înmatriculată pe 14.03.2017. Sediul social e în Municipiul Zalău, jud. Sălaj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9510. În 2025: cifră de afaceri 125.664 lei, pierdere netă 42.818 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 126 mii lei · mediana 129 mii lei | 97% din mediană |
| Profit net | -43 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -34.1% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 126 mii lei · mediana 112 mii lei | 113% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 125.664 | 158.079 | 211.919 | 23.092 | — | 12.710 | 4.200 |
| Venituri totale | 125.664 | 158.109 | 211.919 | 23.092 | 0 | 12.710 | 4.200 |
| Cheltuieli totale | 168.482 | 135.293 | 177.495 | 34.146 | 349 | 5.852 | 3.791 |
| Profit / pierdere brută | -42.818 | 22.816 | 34.424 | -11.054 | -349 | 6.858 | 409 |
| Profit / pierdere netă | -42.818 | 19.005 | 32.617 | -11.290 | -376 | 6.475 | 283 |
| Active imobilizate | — | — | — | 4.492 | — | — | — |
| Active circulante | 295.524 | 272.062 | 241.654 | 62.345 | 3.450 | 6.821 | 1.403 |
| Stocuri | 288.111 | 257.029 | 229.631 | 53.928 | 3.257 | — | — |
| Creanțe | 623 | 1.395 | 3.892 | 780 | — | — | 1.300 |
| Casa și conturi la bănci | 6.790 | 13.638 | 8.131 | 7.637 | 193 | 6.821 | 103 |
| Datorii | 191.426 | 125.146 | 113.744 | 78.321 | 3.643 | 132 | 920 |
| Capitaluri proprii | 104.098 | 146.916 | 127.910 | -11.484 | -193 | 6.689 | 483 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.03.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 9510 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REPMOBIT GSM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2017000114314 |
| EUID | ROONRC.J2017000114314 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-03-14 |
| Sediu social | Str. Stadionului, 9, Mun. Zalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. STADIONULUI, NR.9 |
| Telefon | 0746200927 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATELIER MOBILE GSM S.R.L. | aceeași clădire |
| D&D DENKAROL SRL inactiv | aceeași clădire |
| DODO TRANS SRL | aceeași clădire |
| EMENCARE PRAXIS S.R.L. | aceeași clădire |
| EMMATECH AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| ENIGMA COM IMPEX SRL | aceeași clădire |
| EUROGREG SRL | aceeași clădire |
| FAUNA VET CARE S.R.L. | aceeași clădire |
| FITO M.P. UNISEM SRL | aceeași clădire |
| POROLISSUM CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| RUBIK ADVERT S.R.L. | aceeași clădire |
| RUBIK COMMUNICATIONS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9512 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Sălaj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25