ATELIER 3 AU DESIGN SRL
CUI 16357906 · J2004006532400
ATELIER 3 AU DESIGN SRL are CUI 16357906, nr. de înregistrare J2004006532400, înmatriculată pe 23.04.2004. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 3.723.753 lei, profit net 1.374.115 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3,7 mil lei · mediana 172 mii lei | de 22× mediana |
| Profit net | 1,4 mil lei · mediana 31 mii lei | de 44× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 36.9% · mediana 23.7% | 156% din mediană |
| Cifră pe salariat | 3,7 mil lei · mediana 176 mii lei | de 21× mediana |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.723.753 | 4.521.474 | 386.867 | 343.143 | 295.857 | 306.860 | 3.205.841 | 352.363 | 174.446 | 100.234 | 461.521 | 377.350 | 1.898.421 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 3.751.762 | 4.532.879 | 386.867 | 343.145 | 295.858 | 306.861 | 3.205.841 | 353.365 | 174.446 | 100.285 | 476.619 | 387.194 | 1.898.981 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.143.755 | 3.290.055 | 416.129 | 381.561 | 278.158 | 245.261 | 2.924.579 | 143.231 | 110.751 | 102.926 | 328.346 | 264.989 | 589.839 | 9.359 | 14.196 |
| Profit / pierdere brută | 1.608.007 | 1.242.824 | -29.262 | -38.416 | 17.700 | 61.600 | 281.262 | 210.134 | 63.695 | -2.641 | 148.273 | 122.205 | 1.309.142 | -9.359 | -14.196 |
| Profit / pierdere netă | 1.374.115 | 1.073.464 | -32.631 | -40.991 | 15.390 | 59.098 | 253.750 | 203.914 | 58.461 | -4.342 | 123.453 | 103.349 | 1.102.520 | -9.359 | -14.196 |
| Active imobilizate | 24.423 | 2.077 | 4.975 | 4.850 | 9.182 | 5.290 | 6.802 | 8.974 | 12.208 | 23.846 | 39.088 | 30.216 | 32.502 | — | 9.125 |
| Active circulante | 1.462.883 | 1.133.912 | 257.061 | 269.459 | 314.463 | 367.839 | 2.147.577 | 345.519 | 90.597 | 6.689 | 112.988 | 303.657 | 2.197.045 | 18.176 | 18.499 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.149 | — | — |
| Creanțe | 1.257.558 | 920.235 | 209.273 | 232.769 | 259.440 | 266.269 | 2.083.786 | 303.115 | 75.893 | 4.492 | 5.343 | 168.904 | 1.970.097 | — | 135 |
| Casa și conturi la bănci | 205.325 | 213.677 | 47.788 | 36.690 | 55.023 | 101.570 | 63.791 | 42.404 | 14.704 | 2.197 | 107.645 | 134.753 | 225.799 | 18.176 | 18.364 |
| Cheltuieli în avans | 1.510 | 556 | 1.510 | 556 | 945 | 602 | 939 | — | 537 | 223 | 2.680 | 229 | 0 | — | — |
| Datorii | 114.437 | 62.817 | 88.959 | 67.647 | 55.329 | 98.807 | 1.638.930 | 91.856 | 44.619 | 21.395 | 31.051 | 121.964 | 1.108.851 | 0 | 89 |
| Capitaluri proprii | 1.374.379 | 1.073.728 | 174.587 | 207.218 | 269.261 | 274.924 | 516.388 | 262.637 | 58.723 | 9.363 | 123.705 | 212.138 | 1.120.696 | 18.176 | 27.535 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — | 0 | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 15.03.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ATELIER 3 AU DESIGN SRL |
| Nr. reg. com. | J2004006532400 |
| EUID | ROONRC.J2004006532400 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-04-23 |
| Sediu social | Str. Vaselor, 28, PARTER - CAMERA 1., Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR VASELOR, NR.28, PARTER - CAMERA 1., AP.6 |
| Telefon | 0740155225 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CENTRUL DE EVALUĂRI TRIUMPH S.R.L. | aceeași clădire |
| COMANX SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| FOUR SEC S.R.L. | aceeași clădire |
| MDK TECHNICAL CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| MYCOFFEE OFFICE DISTRIBUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| TRENDOMETRICS SRL | aceeași clădire |
| TRIUMPH EDUCATIONAL NETWORK S.R.L. | aceeași clădire |
| SHKUMBINI COM SRL inactiv | 19 m |
| TOTAL CONTROL BUSINESS SRL inactiv | 23 m |
| KPC CONSTRUCT INTERMED S.R.L. | 36 m |
| CLABIATON&ALINA CONSULTING SRL inactiv | 38 m |
| GOLDMAN CONSULTING SRL | 38 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7112 | 2012 – 2025 |
| 7111 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25