TRIUMPH EDUCATIONAL NETWORK S.R.L.
CUI 38689507 · J2018000436402
TRIUMPH EDUCATIONAL NETWORK S.R.L. are CUI 38689507, nr. de înregistrare J2018000436402, înmatriculată pe 15.01.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 191.820 lei, profit net 4.840 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 192 mii lei · mediana 105 mii lei | 182% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 7 mii lei | 72% din mediană |
| Marjă netă | 2.5% · mediana 10.2% | 25% din mediană |
Comparat cu 19.637 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 191.820 | 225.980 | 298.945 | 292.608 | 298.055 | 207.276 | 249.249 | 146.760 |
| Venituri totale | 191.820 | 225.980 | 298.945 | 292.608 | 298.055 | 207.276 | 249.249 | 146.760 |
| Cheltuieli totale | 185.100 | 159.126 | 226.875 | 282.844 | 257.283 | 169.663 | 229.837 | 162.375 |
| Profit / pierdere brută | 6.720 | 66.854 | 72.070 | 9.764 | 40.772 | 37.613 | 19.412 | -15.615 |
| Profit / pierdere netă | 4.840 | 64.639 | 69.140 | 6.897 | 37.850 | 36.881 | 16.920 | -17.090 |
| Active imobilizate | 9.934 | 9.934 | 11.045 | 4.628 | 4.628 | 4.628 | 8.679 | 8.679 |
| Active circulante | 46.968 | 71.933 | 83.787 | 17.746 | 71.992 | 42.173 | 15.132 | 5.910 |
| Stocuri | 2.599 | 2.315 | 1.591 | 6.083 | 8.273 | 2.936 | 9.592 | 4.526 |
| Creanțe | 22.957 | 15.274 | 74.561 | 3.994 | 66 | 3.327 | 816 | 48 |
| Casa și conturi la bănci | 21.412 | 54.344 | 7.635 | 7.669 | 63.653 | 35.910 | 4.724 | 1.336 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 10.933 | — | — | — | — | 4.938 |
| Datorii | 19.805 | 16.988 | 36.385 | 15.239 | 32.722 | 9.890 | 23.781 | 36.417 |
| Capitaluri proprii | 37.097 | 64.879 | 69.380 | 7.135 | 43.898 | 36.911 | 30 | -16.890 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.01.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TRIUMPH EDUCATIONAL NETWORK S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000436402 |
| EUID | ROONRC.J2018000436402 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-01-15 |
| Sediu social | Str. Vaselor, 28, PARTER. CAMERA 2, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR VASELOR, NR.28, PARTER. CAMERA 2, AP.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATELIER 3 AU DESIGN SRL | aceeași clădire |
| CENTRUL DE EVALUĂRI TRIUMPH S.R.L. | aceeași clădire |
| COMANX SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| FOUR SEC S.R.L. | aceeași clădire |
| MDK TECHNICAL CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| MYCOFFEE OFFICE DISTRIBUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| TRENDOMETRICS SRL | aceeași clădire |
| SHKUMBINI COM SRL inactiv | 19 m |
| TOTAL CONTROL BUSINESS SRL inactiv | 23 m |
| KPC CONSTRUCT INTERMED S.R.L. | 36 m |
| CLABIATON&ALINA CONSULTING SRL inactiv | 38 m |
| GOLDMAN CONSULTING SRL | 38 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8559 | 2023 – 2025 |
| 7022 | 2022 |
| 8559 | 2018 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25