ASINVEST SRL
CUI 16459060 · J2004000231219
ASINVEST SRL are CUI 16459060, nr. de înregistrare J2004000231219, înmatriculată pe 26.05.2004. Sediul social e în Municipiul Slobozia, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 603.626 lei, profit net 162.743 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 604 mii lei · mediana 111 mii lei | 544% din mediană |
| Profit net | 163 mii lei · mediana 23 mii lei | 718% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 27% · mediana 26.9% | 100% din mediană |
| Cifră pe salariat | 201 mii lei · mediana 152 mii lei | 133% din mediană |
Comparat cu 14.293 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 603.626 | 493.342 | 516.963 | 608.513 | 531.142 | 428.492 | 379.006 | 344.571 | 347.275 | 292.233 | 147.352 | 0 | 0 | 0 | 277 |
| Venituri totale | 675.090 | 493.786 | 517.520 | 633.850 | 531.970 | 428.668 | 379.314 | 344.571 | 347.275 | 295.155 | 147.352 | 0 | 0 | 0 | 277 |
| Cheltuieli totale | 475.047 | 283.855 | 286.823 | 210.227 | 202.070 | 154.730 | 168.375 | 166.481 | 140.748 | 106.953 | 55.941 | — | — | — | — |
| Profit / pierdere brută | 200.043 | 209.931 | 230.697 | 423.623 | 329.900 | 273.938 | 210.939 | 178.090 | 206.527 | 188.202 | 91.411 | 0 | 0 | 0 | 277 |
| Profit / pierdere netă | 162.743 | 169.840 | 188.774 | 417.300 | 324.688 | 268.618 | 207.146 | 174.644 | 203.054 | 185.250 | 86.990 | 0 | 0 | 0 | 260 |
| Active imobilizate | 348.435 | 80.908 | 117.895 | 157.989 | 194.741 | 61.460 | 59.876 | 95.559 | 117.242 | 5.434 | 2.589 | 2.589 | 2.589 | 2.589 | 2.589 |
| Active circulante | 164.490 | 129.712 | 135.811 | 318.799 | 136.338 | 599.427 | 329.516 | 105.940 | 140.406 | 184.360 | 94.919 | 2.002 | 2.002 | 2.002 | 2.002 |
| Creanțe | 85.707 | — | 0 | 301.843 | -80 | -411 | 3.300 | 3.300 | 2.016 | 2.200 | 4.400 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Casa și conturi la bănci | 78.783 | 49.712 | 135.811 | 16.956 | 136.418 | 599.838 | 326.216 | 102.640 | 138.390 | 182.160 | 90.519 | 1.999 | 1.999 | 1.999 | 1.999 |
| Datorii | 349.542 | 40.179 | 64.331 | 58.888 | 5.791 | 9.878 | 7.002 | 26.255 | 53.994 | 3.944 | 5.927 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 163.383 | 170.441 | 189.375 | 417.900 | 325.288 | 651.009 | 382.390 | 175.244 | 203.654 | 185.850 | 91.581 | 4.591 | 4.591 | 4.591 | 4.591 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 13.10.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ASINVEST SRL |
| Nr. reg. com. | J2004000231219 |
| EUID | ROONRC.J2004000231219 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-05-26 |
| Sediu social | Str. Viitor, 45, Mun. Slobozia, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. VIITOR, NR.45 |
| Telefon | 0723330821 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MATTY FOOD MARKET S.R.L. inactiv | 47 m |
| FLY & SPRAY S.R.L. | 67 m |
| PC BYTE S.R.L. | 81 m |
| NEOSMED S.R.L. | 82 m |
| MARCHIM PROD SRL | 95 m |
| PROSPER CELL S.R.L. inactiv | 95 m |
| CARGO BETOANE S.R.L. | 114 m |
| CARGO SRL | 114 m |
| CARGO TERRA SRL | 114 m |
| CERCONSTRUCT SLOBOZIA S.R.L. | 114 m |
| CONSTRIF SA | 114 m |
| METOD AMEF S.R.L. | 114 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6622 | 2016 – 2025 |
| 7022 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Ialomiţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08