METMONT ALIAJ SRL
CUI 16559697 · J2004001354294
METMONT ALIAJ SRL are CUI 16559697, nr. de înregistrare J2004001354294, înmatriculată pe 29.06.2004. Sediul social e în Municipiul Câmpina, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 15.250 lei, pierdere netă 105.973 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 15 mii lei · mediana 221 mii lei | 7% din mediană |
| Profit net | -106 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -694.9% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 15 mii lei · mediana 141 mii lei | 11% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 15.250 | 79.491 | 21.250 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 5.123 | 827.208 | 6.304 |
| Venituri totale | 32.941 | 99.765 | 21.250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.123 | 827.208 | 6.304 |
| Cheltuieli totale | 138.914 | 157.321 | 1.930 | — | — | — | — | — | — | — | 290 | 38.097 | 826.946 | 32.206 |
| Profit / pierdere brută | -105.973 | -57.556 | 19.320 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -290 | -32.974 | 262 | -25.902 |
| Profit / pierdere netă | -105.973 | -57.556 | 16.291 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -290 | -33.127 | 262 | -25.902 |
| Active imobilizate | 11.275 | 17.157 | 23.040 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.924 | 6.236 | 30.060 |
| Active circulante | 8.402 | 5.917 | 24.281 | — | 11 | 10 | 11 | — | 10 | 10 | 575 | 916 | 1.075.056 | 36.144 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 351 | 29.153 | 18.695 |
| Creanțe | 2.606 | 5.096 | 7.871 | — | 11 | 10 | 11 | — | 10 | 10 | 574 | 564 | 1.045.704 | 17.348 |
| Casa și conturi la bănci | 5.796 | 821 | 16.410 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 199 | 101 |
| Datorii | 166.915 | 64.339 | 31.030 | 0 | 39.435 | 39.435 | 39.436 | 0 | 39.435 | 39.435 | 132.270 | 134.195 | 1.179.419 | 193.849 |
| Capitaluri proprii | -147.238 | -41.265 | 16.291 | 0 | -39.424 | -39.425 | -39.425 | 0 | -39.425 | -39.425 | -131.695 | -131.355 | -98.127 | -127.645 |
| Capital subscris vărsat | — | — | — | — | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.06.2004 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | METMONT ALIAJ SRL |
| Nr. reg. com. | J2004001354294 |
| EUID | ROONRC.J2004001354294 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-06-29 |
| Sediu social | Str. POMILOR, 12, Mun. Câmpina, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. POMILOR, NR.12 |
| Telefon | 0244333261 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALCAST CONSTRUCT SERV SRL | aceeași clădire |
| CAMAST CONSUM S.R.L. | aceeași clădire |
| PAZE ELECTRIC SERV S.R.L. | 43 m |
| CISCOM EUROSPEED S.R.L. | 44 m |
| CISU SERV IMPEX SRL inactiv | 50 m |
| RAMISODOR SRL | 53 m |
| MIADCRIS COM SRL | 60 m |
| LASTBILAR TRUCKS S.R.L. | 62 m |
| REAL MIH TAXI S.R.L. | 62 m |
| VIPO SPEED SRL | 62 m |
| KYMARA S.R.L. | 77 m |
| ROGAMI SRL inactiv | 78 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (49)
Alte firme din Prahova
| 1308760 | MIRECO REP SRL |
| 1322691 | CIREX SRL |
| 1323433 | EDILCONST SA |
| 1331622 | PRIVACONS SRL |
| 1333305 | BROS CONSTRUCT SRL |
| 1348098 | ROMCONSTRUCT SA |
| 1352315 | CONF METAL SRL |
| 1356082 | RECONSTRUCTIA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25