CRYS INVEST S.R.L.
CUI 16638995 · J37/496/2004
CRYS INVEST S.R.L. are CUI 16638995, nr. de înregistrare J37/496/2004, înmatriculată pe 28.07.2004. Sediul social e în Municipiul Huşi, jud. Vaslui. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2512. În 2025: cifră de afaceri 492.200 lei, profit net 62.280 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 492 mii lei · mediana 254 mii lei | 193% din mediană |
| Profit net | 62 mii lei · mediana 7 mii lei | 832% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 12.7% · mediana 3% | 423% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 492.200 | 389.738 | 343.668 | 374.265 | 240.953 | — | — | 93.431 | — | 14.411 | 154.288 | 83.230 | 97.263 | 237.593 | 122.659 |
| Venituri totale | 492.876 | 391.066 | 350.667 | 376.329 | 241.508 | 0 | 0 | 93.431 | 0 | 14.725 | 158.913 | 83.230 | 97.331 | 237.761 | 123.143 |
| Cheltuieli totale | 419.433 | 380.216 | 314.704 | 347.200 | 202.375 | — | 339 | 85.547 | 2.447 | 18.447 | 125.751 | 79.375 | 97.764 | 234.739 | 123.118 |
| Profit / pierdere brută | 73.443 | 10.850 | 35.963 | 29.129 | 39.133 | 0 | -339 | 7.884 | -2.447 | -3.722 | 33.162 | 3.855 | -433 | 3.022 | 25 |
| Profit / pierdere netă | 62.280 | 7.929 | 32.982 | 25.817 | 36.718 | 0 | -339 | 6.950 | -2.447 | -4.164 | 28.395 | 1.358 | -2.945 | 3.022 | 25 |
| Active imobilizate | 90.000 | 90.000 | 11.429 | 2.857 | — | — | — | — | 818 | 2.183 | 3.000 | 4.093 | 5.184 | 6.366 | 7.414 |
| Active circulante | 75.858 | 58.439 | 62.978 | 42.394 | 43.910 | 500 | 500 | 3.803 | 870 | 1.286 | 39.708 | 11.437 | 2.826 | 12.963 | 11.465 |
| Stocuri | 35.712 | 4.631 | 7.002 | 2.956 | 2.873 | — | — | — | — | — | 7.235 | — | 129 | 11.335 | 6.329 |
| Creanțe | 19.343 | 22.235 | 11.377 | 10.866 | 2.600 | — | — | — | 478 | 478 | — | — | — | 168 | 4.232 |
| Casa și conturi la bănci | 20.803 | 31.573 | 44.599 | 28.572 | 38.437 | 500 | 500 | 3.803 | 392 | 808 | 32.473 | 11.437 | 2.697 | 1.460 | 904 |
| Datorii | 93.529 | 94.548 | 28.445 | 13.794 | 6.692 | 0 | 0 | 2.964 | 7.799 | 7.133 | 16.397 | 17.614 | 11.454 | 19.827 | 22.398 |
| Capitaluri proprii | 72.329 | 53.891 | 45.962 | 31.457 | 37.218 | 500 | 500 | 839 | -6.111 | -3.664 | 26.311 | -2.084 | -3.444 | -498 | -3.519 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.07.2004 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Huşi |
| CAEN principal | 2512 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CRYS INVEST SRL |
| Nr. reg. com. | J37/496/2004 |
| EUID | ROONRC.J37/496/2004 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-07-28 |
| Sediu social | Str. Corni, 111, Mun. Huşi, VASLUI |
| Domiciliu fiscal | JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, STR. CORNI, NR.111 |
| Telefon | 0740.527452 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 2512 | 2013 – 2025 |
| 4711 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Vaslui
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25