TERMAGRO 2006 SRL
CUI 18529307 · J2006000200374
TERMAGRO 2006 SRL are CUI 18529307, nr. de înregistrare J2006000200374, înmatriculată pe 29.03.2006. Sediul social e în Sat Todireşti, Comuna Todireşti, jud. Vaslui. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2512. În 2025: cifră de afaceri 2.380.644 lei, profit net 94.318 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,4 mil lei · mediana 254 mii lei | 936% din mediană |
| Profit net | 94 mii lei · mediana 7 mii lei | de 13× mediana |
| Salariați | 4 · mediana 2 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 4% · mediana 3% | 133% din mediană |
| Cifră pe salariat | 595 mii lei · mediana 162 mii lei | 368% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.380.644 | 2.600.725 | 2.559.876 | 2.853.323 | 3.062.671 | 3.210.323 | 3.040.623 | 3.148.240 | 3.020.566 | 2.330.160 | 2.293.960 | 2.295.443 | 2.386.298 | 2.860.274 | 2.159.117 |
| Venituri totale | 2.380.645 | 2.600.727 | 2.559.876 | 2.853.323 | 3.062.671 | 3.236.835 | 3.043.634 | 3.148.240 | 3.020.566 | 2.330.160 | 2.293.960 | 2.300.283 | 2.386.323 | 2.863.718 | 2.159.127 |
| Cheltuieli totale | 2.269.073 | 2.538.087 | 2.623.860 | 2.850.342 | 3.045.254 | 3.147.611 | 2.985.387 | 2.975.086 | 2.785.979 | 2.156.671 | 2.151.417 | 2.135.648 | 2.162.222 | 2.577.672 | 1.964.973 |
| Profit / pierdere brută | 111.572 | 62.640 | -63.984 | 2.981 | 17.417 | 89.224 | 58.247 | 173.154 | 234.587 | 173.489 | 142.543 | 164.635 | 224.101 | 286.046 | 194.154 |
| Profit / pierdere netă | 94.318 | 32.984 | -89.584 | -25.552 | -13.209 | 59.525 | 27.815 | 141.672 | 197.053 | 145.731 | 119.603 | 137.308 | 187.880 | 240.394 | 161.855 |
| Active imobilizate | 58.522 | 32.360 | 42.864 | 4.202 | — | — | 2.874 | 23.910 | 29.423 | 11.777 | 17.212 | 22.912 | 5.037 | 11.188 | 17.338 |
| Active circulante | 1.050.864 | 1.179.787 | 927.492 | 784.602 | 1.308.442 | 1.370.614 | 774.328 | 1.020.664 | 760.481 | 737.546 | 818.484 | 798.556 | 858.486 | 700.685 | 588.994 |
| Stocuri | 516.448 | 529.304 | 404.958 | 617.162 | 842.406 | 567.647 | 512.318 | 631.572 | 481.795 | 605.628 | 574.958 | 441.860 | 460.052 | 428.673 | 416.481 |
| Creanțe | 192.675 | 222.375 | 172.740 | 71.694 | 180.325 | 151.253 | 118.210 | 131.546 | 130.820 | 93.193 | 110.056 | 249.968 | 246.030 | 214.127 | 148.415 |
| Casa și conturi la bănci | 341.741 | 428.108 | 349.794 | 95.746 | 285.711 | 651.714 | 143.800 | 257.546 | 147.866 | 38.725 | 133.470 | 106.728 | 152.404 | 57.885 | 24.098 |
| Datorii | 611.308 | 775.403 | 522.856 | 277.272 | 744.358 | 659.621 | 125.734 | 183.869 | 70.872 | 81.613 | 13.717 | 79.092 | 175.955 | 180.935 | 315.788 |
| Capitaluri proprii | 498.078 | 436.744 | 447.500 | 511.532 | 564.084 | 710.993 | 651.468 | 860.705 | 719.032 | 667.710 | 821.979 | 742.376 | 687.568 | 530.938 | 290.544 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.03.2006 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti |
| CAEN principal | 2512 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TERMAGRO 2006 SRL |
| Nr. reg. com. | J2006000200374 |
| EUID | ROONRC.J2006000200374 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-03-29 |
| Sediu social | , Sat Todireşti Com. Todireşti, VASLUI |
| Domiciliu fiscal | JUD. VASLUI, SAT TODIREŞTI COM. TODIREŞTI, |
| Telefon | 0752511059 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (30)
Sunt 30 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (21)
Alte firme din Vaslui
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25