MANADI-STYLE SRL
CUI 16684223 · J2004000707150
MANADI-STYLE SRL are CUI 16684223, nr. de înregistrare J2004000707150, înmatriculată pe 12.08.2004. Sediul social e în Municipiul Târgovişte, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8210. În 2025: cifră de afaceri 50.611 lei, pierdere netă 5.993 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 51 mii lei · mediana 188 mii lei | 27% din mediană |
| Profit net | -6 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -11.8% · mediana 15.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 51 mii lei · mediana 127 mii lei | 40% din mediană |
Comparat cu 43.055 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 50.611 | 51.535 | 46.277 | 45.635 | 69.861 | 62.130 | 98.278 | 42.572 | 63.384 | 19.680 | 5.060 | 857 | 6.720 | 2.928 | 6.134 |
| Venituri totale | 50.784 | 51.547 | 46.277 | 45.635 | 101.484 | 84.620 | 98.278 | 42.572 | 63.384 | 19.680 | 5.060 | 857 | 6.720 | 2.928 | 6.134 |
| Cheltuieli totale | 56.647 | 42.186 | 59.578 | 53.265 | 90.355 | 69.412 | 34.031 | 21.729 | 78.516 | 23.243 | 12.801 | 28.768 | 14.875 | 9.284 | 22.285 |
| Profit / pierdere brută | -5.863 | 9.361 | -13.301 | -7.630 | 11.129 | 15.208 | 64.247 | 20.843 | -15.132 | -3.563 | -7.741 | -27.911 | -8.155 | -6.356 | -16.151 |
| Profit / pierdere netă | -5.993 | 6.649 | -13.301 | -8.032 | 10.430 | 14.587 | 62.222 | 20.027 | -15.765 | -4.153 | -7.893 | -27.937 | -8.348 | -6.356 | -16.151 |
| Active imobilizate | 34.321 | 37.150 | 47.917 | 185 | 2.408 | — | — | 667 | 2.000 | 3.333 | 167 | 2.167 | 4.957 | 4.957 | 957 |
| Active circulante | 51.244 | 41.695 | 23.488 | 81.556 | 93.332 | 82.001 | 67.986 | 13.768 | 14.886 | 12.453 | 195 | 468 | 19.861 | 18.437 | 18.611 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 13.608 | 13.608 | 13.608 | 11.665 | — | 127 | 19.675 | 17.983 | 17.686 |
| Creanțe | 2.403 | 161 | 138 | — | — | — | — | — | — | — | — | 169 | 71 | 331 | 566 |
| Casa și conturi la bănci | 48.841 | 41.534 | 23.350 | 81.556 | 93.332 | 82.001 | 54.378 | 160 | 1.278 | 788 | 195 | 172 | 115 | 123 | 359 |
| Datorii | 18.654 | 5.941 | 5.149 | 2.185 | 8.152 | 4.844 | 5.416 | 14.086 | 36.564 | 19.699 | 148.374 | 142.755 | 137.000 | 127.228 | 117.047 |
| Capitaluri proprii | 66.911 | 72.904 | 66.256 | 79.556 | 87.588 | 77.157 | 62.570 | 349 | -19.678 | -3.913 | -148.012 | -140.120 | -112.182 | -103.834 | -97.479 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.08.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa |
| CAEN principal | 8210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MANADI-STYLE SRL |
| Nr. reg. com. | J2004000707150 |
| EUID | ROONRC.J2004000707150 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-08-12 |
| Sediu social | Bld. Independenţei, 3, Mun. Târgovişte, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, BLD. INDEPENDENŢEI, NR.3, BL.6PP, SC.C, ET.3, AP.122 |
| Telefon | 0245125456 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| APEX MATRIX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| NEFLAROM IMPEX SRL | aceeași clădire |
| OPTIM COFFEE S.R.L. | aceeași clădire |
| OSIRIS DESIGN SOFTIM S.R.L. | aceeași clădire |
| SIANIS EXPERT CO S.R.L. | aceeași clădire |
| SILVER TORSA 19 S.R.L. | aceeași clădire |
| OZ TROY TÂRGOVIŞTE S.R.L. | 22 m |
| REMIAL REAL ESTATE S.R.L. | 22 m |
| TIANAP CONSTRUCT S.R.L. | 22 m |
| YAMAR NEW LINE S.R.L. inactiv | 22 m |
| AMBIENT URBAN SRL | 89 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9512 | 2023 – 2025 |
| 9602 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Dâmboviţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08