MIGALGA SRL
CUI 16805201 · J2004001722057
MIGALGA SRL are CUI 16805201, nr. de înregistrare J2004001722057, înmatriculată pe 30.09.2004. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4631. În 2025: cifră de afaceri 7.328.597 lei, profit net 48.459 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 7,3 mil lei · mediana 199 mii lei | de 37× mediana |
| Profit net | 48 mii lei · mediana 3 mii lei | de 17× mediana |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 0.7% · mediana 1.6% | 44% din mediană |
| Cifră pe salariat | 2,4 mil lei · mediana 224 mii lei | de 11× mediana |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 7.328.597 | 7.416.025 | 6.810.329 | 6.469.883 | 7.372.729 | 4.760.965 | — | 318.816 | 2.747.989 | 3.005.817 | 2.491.989 | 967.623 | 322.668 | 40.422 | 74.404 |
| Venituri totale | 7.328.804 | 7.422.947 | 6.810.392 | 6.472.719 | 7.444.351 | 4.764.828 | 0 | 318.816 | 2.748.441 | 3.007.734 | 2.492.604 | 1.047.623 | 322.668 | 40.501 | 74.404 |
| Cheltuieli totale | 7.278.287 | 7.525.297 | 6.718.318 | 6.447.054 | 7.386.108 | 4.749.457 | 2.242 | 326.634 | 2.744.058 | 2.940.660 | 2.469.472 | 1.046.870 | 410.807 | 44.346 | 78.064 |
| Profit / pierdere brută | 50.517 | -102.350 | 92.074 | 25.665 | 58.243 | 15.371 | -2.242 | -7.818 | 4.383 | 67.074 | 23.132 | 753 | -88.139 | -3.845 | -3.660 |
| Profit / pierdere netă | 48.459 | -102.350 | 76.843 | 22.478 | 50.030 | 13.464 | -2.242 | -11.006 | 3.522 | 65.717 | 23.132 | 753 | -88.139 | -3.845 | -3.660 |
| Active imobilizate | 49.147 | 13.811 | 17.920 | 22.028 | 26.136 | 6.911 | 7.686 | 8.461 | 9.337 | 10.574 | 12.315 | 14.056 | 15.797 | — | — |
| Active circulante | 364.148 | 339.490 | 310.708 | 275.150 | 354.590 | 313.147 | 12.776 | 21.760 | 115.907 | 88.878 | 100.177 | 87.588 | 27.624 | 5.433 | 7.250 |
| Stocuri | 136.345 | 128.313 | 115.690 | 118.288 | 118.700 | 229.238 | — | — | 73.401 | 65.733 | 54.219 | 32.095 | 21.027 | 800 | 860 |
| Creanțe | 179.062 | 173.799 | 164.754 | 138.156 | 171.946 | 58.949 | 11.346 | 20.950 | 36.169 | 21.575 | 35.685 | 34.710 | 3.060 | — | 55 |
| Casa și conturi la bănci | 48.741 | 37.378 | 30.264 | 18.706 | 63.944 | 24.960 | 1.430 | 810 | 6.337 | 1.570 | 10.273 | 20.783 | 3.537 | 4.633 | 6.335 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 283 | 283 | — | — | 247 | 267 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 381.685 | 370.150 | 243.127 | 227.150 | 317.793 | 307.155 | 65.240 | 72.757 | 157.021 | 134.771 | 213.261 | 225.545 | 168.075 | 41.948 | 39.920 |
| Capitaluri proprii | 31.610 | -16.849 | 85.501 | 70.028 | 63.216 | 13.186 | -44.778 | -42.536 | -31.530 | -35.052 | -100.769 | -123.901 | -124.654 | -36.515 | -32.670 |
| Capital subscris vărsat | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 45.000 | 45.000 | 45.000 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 4 | 6 | 5 | 5 | — | 1 | 4 | 4 | 5 | 5 | 3 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed Jun 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.09.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 4631 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MIGALGA SRL |
| Nr. reg. com. | J2004001722057 |
| EUID | ROONRC.J2004001722057 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-09-30 |
| Sediu social | Str. Pădurii, 3, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. PĂDURII, NR.3 |
| Telefon | 0741064924 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARTEMIS LETO S.R.L. | aceeași clădire |
| DAVIANIRA SRL | aceeași clădire |
| ERIALI CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| NORAVASALEX S.R.L. | aceeași clădire |
| ORTHOLINE MEDICAL HEALTHCARE S.R.L. | aceeași clădire |
| REFRESH A FRAME REMEŢI S.R.L. | aceeași clădire |
| REFRESH CAMP REMETI S.R.L. | aceeași clădire |
| SOULDRIP CREATIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| VILADINA CONSTRUCTII SRL | aceeași clădire |
| VLADALIN IMPORT-EXPORT SRL | aceeași clădire |
| ZAIDRA SERVICII SRL | aceeași clădire |
| DUMA COMERŢ SRL | 175 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4631 | 2019 – 2025 |
| 4789 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bihor
| 55758 | FORELIT SRL |
| 62470 | EXIM - CRISUL SRL |
| 85406 | FRUITLAND SRL |
| 2394157 | TOMCRISTI IMPEX SRL |
| 4934750 | CAMIDOR SERV SRL |
| 5058399 | ABISAG COM SRL |
| 5183642 | DAVI EXIM SRL |
| 5679477 | LUSEL PROD SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25