PICIU SRL
CUI 16838985 · J26/1676/2004
PICIU SRL are CUI 16838985, nr. de înregistrare J26/1676/2004, înmatriculată pe 11.10.2004. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4782. În 2018: cifră de afaceri 92.740 lei, profit net 28.416 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 92.740 | 213.856 | 209.662 | 211.446 | 209.186 | 74.056 | 67.616 | 59.328 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 92.740 | 213.856 | 209.662 | 211.446 | 209.186 | 74.056 | 67.616 | 59.328 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 63.397 | 267.835 | 272.401 | 256.821 | 212.887 | 79.817 | 68.755 | 58.307 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 29.343 | -53.979 | -62.739 | -45.375 | -3.701 | -5.761 | -1.139 | 1.021 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 28.416 | -56.118 | -64.836 | -51.721 | -9.977 | -7.732 | -1.139 | 1.021 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 300 | 300 | 300 | 300 | — | — | — |
| Active circulante | 57 | 57 | 57 | 57 | 44.127 | 58.548 | 61.239 | 59.363 | 43.212 | 7.282 | 9.590 |
| Stocuri | — | — | — | — | 41.157 | 53.572 | 60.961 | 51.077 | 19.806 | 7.036 | 6.552 |
| Creanțe | — | — | — | — | 2.832 | 3.381 | — | — | 165 | — | 206 |
| Casa și conturi la bănci | 57 | 57 | 57 | 57 | 138 | 1.595 | 278 | 8.286 | 23.241 | 246 | 2.832 |
| Datorii | 175.132 | 175.132 | 175.132 | 175.132 | 247.918 | 206.221 | 144.076 | 90.479 | 64.674 | 21.012 | 22.181 |
| Capitaluri proprii | -175.075 | -175.075 | -175.075 | -175.075 | -203.491 | -147.373 | -82.537 | -30.816 | -21.462 | -13.730 | -12.591 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 3 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.08.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 4782 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PICIU SRL |
| Nr. reg. com. | J26/1676/2004 |
| EUID | ROONRC.J26/1676/2004 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-10-11 |
| Sediu social | Str. Înfrăţirii, 12, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.12, AP.31 |
| Telefon | 0744662081 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANY STYLE & FASHION SRL inactiv | aceeași clădire |
| AQUAVITA ACTIV S.R.L. | aceeași clădire |
| AVEREA SRL | aceeași clădire |
| BEAUTY INTIMITY SRL | aceeași clădire |
| BOTHTRANSCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| BRKBET PUMP S.R.L. | aceeași clădire |
| CLEA FASHION STORE S.R.L. | aceeași clădire |
| CONTLIV SRL | aceeași clădire |
| CORY FASHION SRL | aceeași clădire |
| LA CORY NEW S.R.L. | aceeași clădire |
| NET ADMIN SRL | aceeași clădire |
| RIM TRAVEL SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4771 | 2018 – 2021 |
| 4799 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Mureş
| 1210612 | PREXICOM ELIS SRL |
| 1210655 | PRODCOMEX SRL |
| 1217530 | TERECOM SRL |
| 1217718 | LECONFEX SRL |
| 1246470 | PELART HADNAGY SRL |
| 1249132 | IMEXCOM SRL |
| 1273319 | SAMIO SRL |
| 2525554 | MATBEL AUTOGLASS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08