CIO TRANS SRL
CUI 16928786 · J26/1902/2004
CIO TRANS SRL are CUI 16928786, nr. de înregistrare J26/1902/2004, înmatriculată pe 11.11.2004. Sediul social e în Municipiul Reghin, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2025: cifră de afaceri 27.737 lei, pierdere netă 27.490 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 28 mii lei · mediana 158 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | -27 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -99.1% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 28 mii lei · mediana 175 mii lei | 16% din mediană |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 27.737 | 40.587 | 66.091 | 91.442 | 73.572 | 96.765 | 129.163 | 55.556 | 57.959 | 48.548 | 15.755 | 8.364 | 8.770 | 18.463 | 4.568 |
| Venituri totale | 27.737 | 45.587 | 66.091 | 95.778 | 73.572 | 113.913 | 136.213 | 55.556 | 57.959 | 48.548 | 15.755 | 8.364 | 17.149 | 18.463 | 4.568 |
| Cheltuieli totale | 54.950 | 54.212 | 64.186 | 58.177 | 57.315 | 49.156 | 63.768 | 31.194 | 45.174 | 47.104 | 19.862 | 9.200 | 14.635 | 14.656 | 6.612 |
| Profit / pierdere brută | -27.213 | -8.625 | 1.905 | 37.601 | 16.257 | 64.757 | 72.445 | 24.362 | 12.785 | 1.444 | -4.107 | -836 | 2.514 | 3.807 | -2.044 |
| Profit / pierdere netă | -27.490 | -9.081 | 1.244 | 36.861 | 15.599 | 63.656 | 71.083 | 22.696 | 11.047 | -13 | -4.578 | -1.087 | 2.026 | 3.191 | -2.044 |
| Active imobilizate | 65.882 | 65.882 | 65.882 | 33.941 | 33.941 | 48.971 | 50.745 | 7.928 | 7.928 | 16.031 | 18.056 | 6.600 | 9.000 | 6.872 | 9.296 |
| Active circulante | 25.950 | 68.824 | 87.167 | 214.115 | 178.899 | 131.724 | 60.890 | 27.263 | 3.863 | 1.755 | 1.388 | 80 | 875 | 7.340 | 1.474 |
| Stocuri | 2.811 | 2.812 | 2.812 | 2.812 | 2.812 | 1.352 | 1.352 | 1.352 | 1.352 | 1.351 | 1.351 | — | 89 | 373 | 271 |
| Creanțe | 2.834 | 2.445 | 2.329 | 17.946 | 17.148 | 24.895 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 20.305 | 63.567 | 82.026 | 193.357 | 158.939 | 105.477 | 59.538 | 25.911 | 2.511 | 404 | 37 | 80 | 786 | 6.967 | 1.203 |
| Datorii | 15.910 | 31.293 | 40.556 | 26.807 | 28.451 | 11.905 | 6.502 | 1.141 | 437 | 17.479 | 19.124 | 1.781 | 3.889 | 10.251 | 10.000 |
| Capitaluri proprii | 75.922 | 103.413 | 112.493 | 221.249 | 184.389 | 168.790 | 105.133 | 34.050 | 11.354 | 307 | 320 | 4.899 | 5.986 | 3.961 | 770 |
| Capital subscris vărsat | 3.200 | 3.200 | 3.200 | 3.200 | 3.200 | 3.200 | 3.200 | 3.200 | 3.200 | 3.200 | 3.200 | 3.200 | 3.200 | 3.200 | 3.200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 11.07.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Reghin |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CIO TRANS SRL |
| Nr. reg. com. | J26/1902/2004 |
| EUID | ROONRC.J26/1902/2004 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-11-11 |
| Sediu social | Str. Sălciilor, 2E, Mun. Reghin, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. SĂLCIILOR, NR.2E, AP.4 |
| Telefon | 0742764280 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANTOANAIS SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| BIMICOEVENTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BIRDYWEB SRL | aceeași clădire |
| CCH CARPET WASH SRL | aceeași clădire |
| CUSTOM GRIDS S.R.L. | aceeași clădire |
| DAA MERA S.R.L. | aceeași clădire |
| DRAMAR S.R.L. | aceeași clădire |
| FEEL PHOTO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| HUBCODE SPACE S.R.L. | aceeași clădire |
| LAZĂR COMPLETEXPRES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MBM SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| MSV ROHBAU KRAFT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25