CEMINA CONT SRL
CUI 16947281 · J26/1956/2004
CEMINA CONT SRL are CUI 16947281, nr. de înregistrare J26/1956/2004, înmatriculată pe 16.11.2004. Sediul social e în Municipiul Reghin, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 36.600 lei, pierdere netă 2.317 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 37 mii lei · mediana 172 mii lei | 21% din mediană |
| Profit net | -2 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -6.3% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 36.600 | 182.900 | 167.600 | 89.879 | 54.400 | 55.450 | 55.120 | 55.300 | 55.350 | 55.650 | 53.700 | 58.050 | 55.450 | 32.050 | 23.200 |
| Venituri totale | 45.560 | 182.900 | 168.918 | 89.879 | 54.129 | 55.572 | 59.620 | 55.300 | 55.350 | 55.650 | 53.700 | 58.050 | 55.450 | 32.050 | 23.200 |
| Cheltuieli totale | 47.877 | 93.090 | 96.789 | 17.752 | 14.111 | 25.892 | 76.900 | 42.800 | 37.487 | 34.040 | 12.820 | 13.739 | 15.404 | 15.178 | 15.961 |
| Profit / pierdere brută | -2.317 | 89.810 | 72.129 | 72.127 | 40.018 | 29.680 | -17.280 | 12.500 | 17.863 | 21.610 | 40.880 | 44.311 | 40.046 | 16.872 | 7.239 |
| Profit / pierdere netă | -2.317 | 87.981 | 70.440 | 70.513 | 38.711 | 28.141 | -19.069 | 10.972 | 16.202 | 19.940 | 39.268 | 42.569 | 38.382 | 15.910 | 6.026 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 370 | 1.257 | 2.145 | 40.620 | 60.117 | 82.646 | 10.660 | 17.558 | 25.083 | — | — |
| Active circulante | 377 | 102.809 | 74.502 | 73.919 | 238.562 | 199.302 | 171.467 | 150.853 | 120.516 | 134.972 | 134.159 | 87.991 | 37.566 | 24.482 | 8.164 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 1.000 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | — | 89.481 | 3.060 | — | — | 1.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 377 | 13.328 | 71.442 | 73.919 | 238.562 | 198.302 | 170.467 | 150.853 | 120.516 | 134.972 | 134.159 | 87.991 | 37.566 | 24.482 | 8.164 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 159 | 159 |
| Datorii | 2.363 | 14.497 | 3.731 | 3.075 | 72 | 410 | 1.604 | 264 | 396 | 53.583 | 724 | 722 | 392 | 766 | 358 |
| Capitaluri proprii | -1.986 | 88.312 | 70.771 | 70.844 | 238.860 | 200.149 | 172.008 | 191.209 | 180.237 | 164.035 | 144.095 | 104.827 | 62.257 | 23.875 | 7.965 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 01.08.2010 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Reghin |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CEMINA CONT SRL |
| Nr. reg. com. | J26/1956/2004 |
| EUID | ROONRC.J26/1956/2004 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-11-16 |
| Sediu social | Str. Susenii Noi, 2A, Mun. Reghin, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. SUSENII NOI, NR.2A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDENTO TRANS SRL | aceeași clădire |
| ANGELA SRL | aceeași clădire |
| CANDY SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| CIPBORDA AUTOMOBILE S.R.L. | aceeași clădire |
| DAVIMAX MOB SRL inactiv | aceeași clădire |
| DUMIRADI TOD S.R.L. | aceeași clădire |
| EXCONBAS SERV SRL | aceeași clădire |
| JOHANN & CSABA SRL | aceeași clădire |
| MAIOR INVESTMENTS SRL | aceeași clădire |
| MARATON SHOES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PURE` SSENSE COSMETICS SRL | aceeași clădire |
| REGUN SOFTWARE SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25