REGUN SOFTWARE SRL
CUI 35756547 · J26/347/2016
REGUN SOFTWARE SRL are CUI 35756547, nr. de înregistrare J26/347/2016, înmatriculată pe 04.03.2016. Sediul social e în Municipiul Reghin, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6202. În 2025: cifră de afaceri 190.997 lei, profit net 111.559 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 191 mii lei · mediana 159 mii lei | 120% din mediană |
| Profit net | 112 mii lei · mediana 40 mii lei | 281% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 58.4% · mediana 36.4% | 160% din mediană |
| Cifră pe salariat | 191 mii lei · mediana 221 mii lei | 87% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 190.997 | 453.520 | 418.712 | 550.749 | 298.055 | 288.107 | 26.466 | 43.417 | 734.586 | 103.101 |
| Venituri totale | 203.227 | 465.609 | 418.994 | 550.749 | 307.734 | 289.611 | 26.466 | 43.520 | 734.586 | 103.101 |
| Cheltuieli totale | 85.571 | 171.238 | 91.036 | 39.984 | 50.088 | 146.360 | 65.879 | 101.445 | 124.546 | 21.830 |
| Profit / pierdere brută | 117.656 | 294.371 | 327.958 | 510.765 | 257.646 | 143.251 | -39.413 | -57.925 | 610.040 | 81.271 |
| Profit / pierdere netă | 111.559 | 280.404 | 323.769 | 498.585 | 248.704 | 135.130 | -40.038 | -58.360 | 602.694 | 79.809 |
| Active imobilizate | 7.377 | 12.535 | 19.176 | 22.180 | 27.891 | 45.686 | 83.927 | 85.139 | 92.613 | 944 |
| Active circulante | 243.545 | 905.197 | 380.934 | 522.832 | 559.576 | 427.062 | 400.472 | 461.080 | 533.765 | 104.351 |
| Stocuri | — | 1.507 | — | — | — | — | — | 35.892 | — | — |
| Creanțe | 140.937 | 348.833 | 34.401 | 482.301 | 79.916 | 49.000 | 68.921 | 60.695 | 59.402 | 48.206 |
| Casa și conturi la bănci | 102.608 | 554.857 | 346.533 | 40.531 | 479.660 | 378.062 | 331.551 | 364.493 | 474.363 | 56.145 |
| Datorii | 138.415 | 636.784 | 23.566 | 42.236 | 73.277 | 7.262 | 8.780 | 6.876 | 22.675 | 25.286 |
| Capitaluri proprii | 112.507 | 280.948 | 376.544 | 502.776 | 514.190 | 465.486 | 475.619 | 539.343 | 603.703 | 80.009 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.03.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Reghin |
| CAEN principal | 6202 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REGUN SOFTWARE SRL |
| Nr. reg. com. | J26/347/2016 |
| EUID | ROONRC.J26/347/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-04 |
| Sediu social | Str. Susenii Noi, 26, Mun. Reghin, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. SUSENII NOI, NR.26 |
| Telefon | 0740138739 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDENTO TRANS SRL | aceeași clădire |
| ANGELA SRL | aceeași clădire |
| CANDY SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| CEMINA CONT SRL | aceeași clădire |
| CIPBORDA AUTOMOBILE S.R.L. | aceeași clădire |
| DAVIMAX MOB SRL inactiv | aceeași clădire |
| DUMIRADI TOD S.R.L. | aceeași clădire |
| EXCONBAS SERV SRL | aceeași clădire |
| JOHANN & CSABA SRL | aceeași clădire |
| MAIOR INVESTMENTS SRL | aceeași clădire |
| MARATON SHOES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PURE` SSENSE COSMETICS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6220 | 2025 |
| 6202 | 2016 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Mureş
| 2701790 | SOFTCONS SRL |
| 8028198 | LITECOM SRL |
| 13226450 | PROPC SRL |
| 13744088 | FIRST INTERMEDIARY SRL |
| 15520761 | ITDELIVER SRL |
| 15806985 | M2M SOFT SRL |
| 16270469 | ITCON SRL |
| 16328765 | AESEA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25