ORIENT SERV SRL
CUI 17033355 · J32/1871/2004
ORIENT SERV SRL are CUI 17033355, nr. de înregistrare J32/1871/2004, înmatriculată pe 13.12.2004. Sediul social e în Municipiul Mediaş, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4781. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 199 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | — | 5.311 | 14.527 | 11.981 | 24.000 | 15.178 | — | 15.760 | 17.570 | — | 6.771 | 7.365 | 8.385 | 12.696 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 5.311 | 14.527 | 11.981 | 24.000 | 15.178 | — | 15.760 | 17.570 | 0 | 6.771 | 7.365 | 8.385 | 12.696 |
| Cheltuieli totale | 0 | 2.892 | 2.946 | 15.265 | 21.521 | 18.570 | 19.554 | — | 13.391 | 11.807 | — | 3.534 | 3.854 | 7.378 | 12.955 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -2.892 | 2.365 | -738 | -9.540 | 5.430 | -4.376 | — | 2.369 | 5.763 | 0 | 3.237 | 3.511 | 1.007 | -259 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -2.892 | 1.987 | -1.174 | -9.899 | 4.710 | -4.831 | — | 1.897 | 5.236 | 0 | 3.034 | 3.290 | 846 | -259 |
| Active circulante | 6.302 | 6.302 | 1.694 | 788 | 6.526 | 17.457 | 13.133 | — | 19.014 | 16.690 | — | 11.619 | 8.382 | 4.871 | 1.568 |
| Stocuri | 6.240 | 6.240 | — | — | — | 12.139 | 12.953 | — | 10.670 | 11.446 | — | 5.951 | 3.622 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 62 | 62 | — | 788 | 6.526 | 5.318 | 180 | — | 8.344 | 5.244 | — | 5.668 | 4.760 | 4.871 | 1.568 |
| Datorii | 13.329 | 13.329 | 5.830 | 6.911 | 11.475 | 0 | 387 | — | 2.907 | 2.480 | 0 | 3.981 | 3.778 | 3.557 | 1.100 |
| Capitaluri proprii | -7.027 | -7.027 | -4.136 | -6.123 | -4.949 | 17.457 | 12.746 | — | 16.107 | 14.210 | — | 7.638 | 4.604 | 1.314 | 468 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.12.2004 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mediaş |
| CAEN principal | 4781 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ORIENT SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J32/1871/2004 |
| EUID | ROONRC.J32/1871/2004 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-12-13 |
| Sediu social | Str. Graia de Jos, 38, Mun. Mediaş, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. GRAIA DE JOS, NR.38 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GREEN VISION FIFTEEN SRL inactiv | 65 m |
| GREEN VISION FOURTEEN SRL inactiv | 65 m |
| GREEN VISION SIXTEEN SRL inactiv | 65 m |
| GREEN VISION TWELVE SRL inactiv | 65 m |
| GLĂJĂRIA MEDIAŞ S.R.L. | 74 m |
| TAXI MURI MAM SRL inactiv | 78 m |
| RADICAL SERV SRL inactiv | 81 m |
| DMV CONSTRUCT SRL inactiv | 103 m |
| ADMIS DRIVER SRL | 126 m |
| NISAL SRL | 131 m |
| CLUBUL DE COPII KINDER LAND SRL inactiv | 144 m |
| N&A OMNYA SPACE S.R.L. | 153 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4781 | 2024 – 2025 |
| 4711 | 2020 – 2023 |
| 9411 | 2019 |
| 4711 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Sibiu
| 776908 | PORSIB SRL |
| 790864 | VILORA SRL |
| 793135 | VICTORIA SERVICE SRL |
| 2684096 | GAMMIS SRL |
| 3351243 | EMILIAN SRL |
| 3351588 | MARY & FLORY TRANS SRL |
| 10730363 | EMILIAN IMPEX SRL |
| 13555836 | AUTOHAUS HUBER SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25