12 FITNESS GYM S.R.L.
CUI 17786140 · J2005001280260
12 FITNESS GYM S.R.L. are CUI 17786140, nr. de înregistrare J2005001280260, înmatriculată pe 15.07.2005. Sediul social e în Municipiul Târnăveni, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9313. În 2025: cifră de afaceri 84.664 lei, profit net 25.155 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 85 mii lei · mediana 66 mii lei | 128% din mediană |
| Profit net | 25 mii lei · mediana 2 mii lei | de 15× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 29.7% · mediana 3.7% | 803% din mediană |
| Cifră pe salariat | 85 mii lei · mediana 83 mii lei | 102% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 84.664 | 66.627 | 47.150 | 40.304 | 31.396 | 18.464 | 26.544 | 34.597 | 34.517 | 29.856 | 27.325 | 26.019 | 37.868 | 56.451 | 52.001 |
| Venituri totale | 84.664 | 66.627 | 47.150 | 40.304 | 31.396 | 18.464 | 26.544 | 34.597 | 34.517 | 29.856 | 27.325 | 26.019 | 37.868 | 56.451 | 52.531 |
| Cheltuieli totale | 58.705 | 48.645 | 38.182 | 31.430 | 28.319 | 23.203 | 26.854 | 33.766 | 34.903 | 29.976 | 27.076 | 25.591 | 40.536 | 55.350 | 51.557 |
| Profit / pierdere brută | 25.959 | 17.982 | 8.968 | 8.874 | 3.077 | -4.739 | -310 | 831 | -386 | -120 | 249 | 428 | -2.668 | 1.101 | 974 |
| Profit / pierdere netă | 25.155 | 17.349 | 8.505 | 8.471 | 2.763 | -4.924 | -575 | 484 | -731 | -717 | -571 | -352 | -3.612 | 920 | 818 |
| Active imobilizate | 27.890 | 32.022 | — | — | — | — | 173 | 519 | 865 | 1.211 | 1.557 | 1.903 | 2.250 | 2.596 | — |
| Active circulante | 24.889 | 6.632 | 9.274 | 2.664 | 1.851 | 1.490 | 1.592 | 1.555 | 718 | 706 | 577 | 672 | 754 | 4.293 | 3.593 |
| Stocuri | 20.314 | 1.335 | 1.335 | 1.336 | 1.335 | 1.394 | 1.335 | 1.340 | 437 | 531 | 476 | 592 | 587 | 3.798 | 3.583 |
| Creanțe | 670 | 1.980 | 1.100 | 200 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.905 | 3.317 | 6.839 | 1.128 | 516 | 96 | 257 | 215 | 281 | 175 | 101 | 80 | 167 | 495 | 10 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 169 | — |
| Datorii | 4.527 | 15.557 | 3.527 | 5.421 | 13.079 | 15.481 | 10.832 | 10.566 | 10.559 | 10.162 | 9.662 | 9.532 | 9.609 | 10.052 | 7.507 |
| Capitaluri proprii | 48.252 | 23.097 | 5.747 | -2.757 | -11.228 | -13.991 | -9.067 | -8.492 | -8.976 | -8.245 | -7.528 | -6.957 | -6.605 | -2.994 | -3.914 |
| Capital subscris vărsat | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.07.2005 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni |
| CAEN principal | 9313 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | 12 FITNESS GYM SRL |
| Nr. reg. com. | J26/1280/2005 |
| EUID | ROONRC.J2005001280260 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-07-15 |
| Sediu social | Str. AVRAM IANCU, 42, Mun. Târnăveni, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. AVRAM IANCU, NR.42 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ECONOMIC SOLUTIONS ADVISOR S.R.L. | 33 m |
| PROMOVET SRL | 59 m |
| TARNAVA GOLDEN VET SRL | 59 m |
| DISPCNET SRL | 68 m |
| PURPIXEL SRL | 68 m |
| B&E WOOD HOUSE S.R.L. inactiv | 114 m |
| BREAD REVOLUTION FACTORY S.R.L. | 114 m |
| DANSZ WELDER SERVICE SRL | 114 m |
| EMANUEL SRL | 114 m |
| FORTUNA ALOMCOM SRL inactiv | 114 m |
| INNOVATI FOODS S.R.L. | 114 m |
| JASUR SERVICE SRL inactiv | 114 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9313 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25