GO WELL SRL
CUI 18009398 · J2005003542128
GO WELL SRL are CUI 18009398, nr. de înregistrare J2005003542128, înmatriculată pe 04.10.2005. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 56.489 lei, pierdere netă 18.100 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 56 mii lei · mediana 158 mii lei | 36% din mediană |
| Profit net | -18 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -32% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 56 mii lei · mediana 175 mii lei | 32% din mediană |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 56.489 | 45.554 | 51.498 | 35.804 | 49.525 | 31.317 | 43.369 | 29.184 | 41.626 | 46.121 | 37.057 | 36.842 | 30.197 | 49.665 | 37.950 |
| Venituri totale | 56.489 | 53.734 | 51.536 | 45.483 | 49.525 | 31.317 | 43.969 | 29.184 | 41.626 | 46.121 | 37.057 | 36.842 | 30.197 | 49.665 | 37.950 |
| Cheltuieli totale | 73.879 | 65.406 | 58.792 | 26.733 | 22.525 | 18.231 | 23.694 | 15.593 | 24.593 | 25.532 | 24.801 | 24.142 | 29.011 | 31.924 | 40.641 |
| Profit / pierdere brută | -17.390 | -11.672 | -7.256 | 18.750 | 27.000 | 13.086 | 20.275 | 13.591 | 17.033 | 20.589 | 12.256 | 12.700 | 1.186 | 17.741 | -2.691 |
| Profit / pierdere netă | -18.100 | -12.208 | -7.760 | 17.882 | 26.653 | 12.661 | 18.956 | 12.715 | 15.784 | 19.480 | 11.144 | 11.594 | 280 | 16.251 | -3.830 |
| Active imobilizate | 44.553 | 56.777 | 3.808 | 8.464 | 13.119 | 14.958 | 18.747 | 750 | 750 | 750 | 750 | 750 | 848 | 1.333 | 1.833 |
| Active circulante | 5.096 | 10.341 | 3.853 | 2.242 | 144.450 | 115.858 | 99.241 | 98.165 | 86.675 | 69.461 | 51.441 | 38.844 | 28.338 | 28.252 | 11.306 |
| Stocuri | — | — | — | 205 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | — | — | — | 14 | 129 | 202 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.096 | 10.341 | 3.853 | 2.023 | 144.321 | 115.656 | 99.241 | 98.165 | 86.675 | 69.461 | 51.441 | 38.844 | 28.338 | 28.252 | 11.306 |
| Cheltuieli în avans | 1.317 | 1.062 | — | 609 | 251 | 351 | 788 | 767 | 29 | 1.729 | 572 | 1.451 | — | — | — |
| Datorii | 78.833 | 77.946 | 5.219 | 1.114 | 0 | 0 | 271 | 133 | 620 | 890 | 1.193 | 619 | 354 | 1.033 | 838 |
| Capitaluri proprii | -27.867 | -9.766 | 2.442 | 10.201 | 157.820 | 131.167 | 118.505 | 99.549 | 86.834 | 71.050 | 51.570 | 40.426 | 28.832 | 28.552 | 12.301 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.10.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GO WELL SRL |
| Nr. reg. com. | J2005003542128 |
| EUID | ROONRC.J2005003542128 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-10-04 |
| Sediu social | Str. Oaşului, 86-90, corp K2, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OAŞULUI, NR.86-90, CORP K2, ET.6, AP.606 |
| Telefon | 0752922564 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 4 IT SOFT SRL | aceeași clădire |
| A&G OFFICE BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| ABC SERVDIVERS SRL | aceeași clădire |
| ABCONY SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| ABLAKELA WEB SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| ADC FAST CARGO S.R.L. | aceeași clădire |
| ADRI DENTAL DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| ADYTEOARTCONSTRUCT GROUP SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEP CREATIV SRL | aceeași clădire |
| ALEXANDRU MASSAGE & THERAPY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALIJOL CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| ALIVAS CLOUD CONSULTING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (370)
Sunt 370 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25