MACADO S.R.L.
CUI 18013291 · J21/501/2005
MACADO S.R.L. are CUI 18013291, nr. de înregistrare J21/501/2005, înmatriculată pe 04.10.2005. Sediul social e în Sat Gârbovi, Comuna Gârbovi, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4781. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 199 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 0 | 23.900 | 18.874 | 14.349 | 23.883 | 29.223 | 26.441 | 19.151 | 26.555 | 50.222 | 21.140 | 21.085 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 23.900 | 18.874 | 14.349 | 23.883 | 29.223 | 26.441 | 19.151 | 26.555 | 50.222 | 21.140 | 21.085 |
| Cheltuieli totale | 0 | 0 | 0 | 20.716 | 22.692 | 21.970 | 32.501 | 23.153 | 20.940 | 17.062 | 27.038 | 44.872 | 20.112 | 21.418 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 3.184 | -3.818 | -7.621 | -8.618 | 6.070 | 5.501 | 2.089 | -483 | 5.350 | 1.028 | -333 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 2.468 | -4.283 | -8.051 | -9.332 | 5.193 | 4.707 | 1.514 | -1.282 | 3.907 | 836 | -333 |
| Active circulante | 8.265 | 8.265 | 8.265 | 8.265 | 7.791 | 14.309 | 19.580 | 29.198 | 23.678 | 20.082 | 16.588 | 17.071 | 11.771 | 10.743 |
| Stocuri | 2.652 | 2.652 | 2.652 | 2.652 | 4.321 | 13.814 | 19.161 | 28.629 | 17.325 | 17.660 | 14.001 | 5.415 | 8.315 | 5.830 |
| Creanțe | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | 10.000 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.613 | 5.613 | 5.613 | 5.613 | 3.470 | 495 | 419 | 569 | 6.353 | 2.422 | 2.587 | 1.656 | 3.456 | 4.913 |
| Datorii | 1.185 | 1.185 | 1.185 | 1.185 | 5.744 | 7.979 | 5.199 | 5.485 | 5.158 | 6.269 | 4.289 | 3.490 | 2.097 | 1.905 |
| Capitaluri proprii | 7.080 | 7.080 | 7.080 | 7.080 | 2.047 | 6.330 | 14.381 | 23.713 | 18.520 | 13.813 | 12.299 | 13.581 | 9.674 | 8.838 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.10.2005 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Urziceni |
| CAEN principal | 4781 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MACADO SRL |
| Nr. reg. com. | J21/501/2005 |
| EUID | ROONRC.J21/501/2005 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-10-04 |
| Sediu social | Sat Gârbovi Com. Gârbovi, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, SAT GÂRBOVI COM. GÂRBOVI |
| Telefon | 0788693403 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4789 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (26)
Sunt 26 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Ialomiţa
| 2086106 | AURORA - IMPEX SRL |
| 5636530 | TURBO CONSTRUCT SRL |
| 10628313 | GEBB S.R.L. |
| 15418894 | CARMILAD SRL |
| 15798157 | ŞTEFĂNEL SRL |
| 21673115 | PIALIO SRL |
| 22131783 | DOICU SRL |
| 22267662 | REBI MAR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25