DELI-DAN S.R.L.
CUI 24166370 · J21/483/2008
DELI-DAN S.R.L. are CUI 24166370, nr. de înregistrare J21/483/2008, înmatriculată pe 08.07.2008. Sediul social e în Sat Gârbovi, Comuna Gârbovi, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 36.517 lei, pierdere netă 22.260 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 37 mii lei · mediana 199 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | -22 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -61% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 36.517 | 57.597 | 62.643 | 45.627 | 38.407 | 40.499 | 38.406 | 34.111 | 42.131 | 37.447 | 46.030 | 45.233 | 47.284 | 46.777 | 71.181 |
| Venituri totale | 36.517 | 57.597 | 62.643 | 45.627 | 38.407 | 40.499 | 38.406 | 34.111 | 42.131 | 37.447 | 46.030 | 45.233 | 47.284 | 46.777 | 71.181 |
| Cheltuieli totale | 58.777 | 50.980 | 51.849 | 40.243 | 32.975 | 35.961 | 34.111 | 30.852 | 37.954 | 35.362 | 41.338 | 42.860 | 44.075 | 42.754 | 66.148 |
| Profit / pierdere brută | -22.260 | 6.617 | 10.794 | 5.384 | 5.432 | 4.538 | 4.295 | 3.259 | 4.177 | 2.085 | 4.692 | 2.373 | 3.209 | 4.023 | 5.033 |
| Profit / pierdere netă | -22.260 | 5.611 | 9.153 | 4.179 | 4.379 | 3.548 | 3.143 | 2.236 | 2.913 | 962 | 3.311 | 1.017 | 1.790 | 3.379 | 4.228 |
| Active circulante | 45.326 | 78.090 | 74.191 | 65.347 | 80.127 | 75.230 | 71.655 | 67.381 | 64.048 | 61.271 | 59.074 | 55.714 | 53.792 | 54.000 | 53.395 |
| Stocuri | 4.498 | 37.590 | 54.395 | 64.209 | 66.587 | 66.469 | 65.324 | 60.742 | 57.894 | 56.111 | 54.682 | 51.996 | 53.484 | 50.338 | 45.793 |
| Creanțe | — | — | — | — | 597 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 40.828 | 40.500 | 19.796 | 1.138 | 12.943 | 8.761 | 6.331 | 6.639 | 6.154 | 5.160 | 4.392 | 3.718 | 308 | 3.662 | 7.602 |
| Datorii | 9.035 | 19.539 | 21.251 | 21.560 | 40.519 | 40.000 | 39.973 | 38.842 | 37.745 | 37.881 | 36.646 | 36.596 | 35.691 | 37.690 | 40.464 |
| Capitaluri proprii | 36.291 | 58.551 | 52.940 | 43.787 | 39.608 | 35.230 | 31.682 | 28.539 | 26.303 | 23.390 | 22.428 | 19.118 | 18.101 | 16.310 | 12.931 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.07.2008 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Urziceni |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DELI-DAN SRL |
| Nr. reg. com. | J21/483/2008 |
| EUID | ROONRC.J21/483/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-07-08 |
| Sediu social | Sat Gârbovi Com. Gârbovi, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, SAT GÂRBOVI COM. GÂRBOVI |
| Telefon | 0763642252 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (26)
Sunt 26 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Ialomiţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25