MALSER S.R.L.
CUI 18530484 · J05/686/2006
MALSER S.R.L. are CUI 18530484, nr. de înregistrare J05/686/2006, înmatriculată pe 29.03.2006. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2019: cifră de afaceri 20.586 lei, pierdere netă 10.573 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 20.586 | 134.572 | 202.308 | 159.305 | 162.565 | 68.515 | 130.030 | 244.687 | 159.714 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 22.510 | 134.570 | 202.308 | 159.305 | 162.565 | 68.515 | 131.030 | 244.687 | 159.714 |
| Cheltuieli totale | — | 90 | 200 | 32.724 | 162.378 | 202.343 | 192.238 | 170.053 | 87.180 | 138.980 | 240.647 | 167.789 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -90 | -200 | -10.214 | -27.808 | -35 | -32.933 | -7.488 | -18.665 | -7.950 | 4.040 | -8.075 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -90 | -200 | -10.573 | -29.146 | -2.059 | -34.526 | -12.365 | -20.720 | -11.367 | 4.040 | -8.075 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.307 |
| Active circulante | 56.080 | 56.080 | 56.170 | 56.170 | 63.977 | 80.835 | 81.265 | 128.847 | 156.256 | 131.356 | 101.868 | 85.172 |
| Stocuri | 53.357 | 53.357 | 53.357 | 53.357 | 60.912 | 69.536 | 75.157 | 120.688 | 146.222 | 123.980 | 97.020 | 78.348 |
| Creanțe | 2.593 | 2.593 | 2.593 | 2.593 | 2.873 | 3.490 | 5.235 | 7.443 | 9.751 | 6.083 | 3.781 | 6.525 |
| Casa și conturi la bănci | 130 | 130 | 220 | 220 | 192 | — | 873 | 716 | 283 | 1.293 | 1.067 | 299 |
| Datorii | 162.447 | 162.447 | 162.247 | 162.047 | 159.281 | 146.993 | 145.364 | 158.420 | 173.464 | 127.844 | 86.989 | 80.640 |
| Capitaluri proprii | -106.367 | -106.367 | -106.077 | -105.877 | -95.304 | -66.158 | -64.099 | -29.573 | -17.208 | 3.512 | 14.879 | 10.839 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.03.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MALSER SRL |
| Nr. reg. com. | J05/686/2006 |
| EUID | ROONRC.J05/686/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-03-29 |
| Sediu social | Str. Italiană, 22, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. ITALIANĂ, NR.22, BL.Y3, SC.C, ET.III, AP.53 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADISIM FASHION S.R.L. | aceeași clădire |
| DASIDAMA TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| FLORICIP INSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| HELENALUK ASIG SRL | aceeași clădire |
| IANICOS CONCEPT TRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EROS & MARTINI SRL inactiv | 54 m |
| FERY BOY GUMI S.R.L. | 54 m |
| CLOTHOS NET SRL inactiv | 55 m |
| GEO & SOFY MOFT S.R.L. | 55 m |
| KANDY SOFTWARE SOLUTION S.R.L. | 55 m |
| LEMUEL SRL inactiv | 55 m |
| MAX CREDIT LINE SRL inactiv | 55 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4711 | 2019 – 2023 |
| 4781 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bihor
| 48017 | LEGUMEX SRL |
| 48050 | PUSTA IMEX SRL |
| 48386 | ZOT GALANT SOCIETATE IN NUME COLECTIV |
| 53382 | DODO-SERVICE SRL |
| 53447 | COMPLEX O.M.V. COM SRL |
| 54515 | COMALIMENT SA |
| 56281 | PRODAS SA |
| 56354 | IREX.SERV.COM. SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25