HELENALUK ASIG SRL
CUI 33515780 · J2014001309059
HELENALUK ASIG SRL are CUI 33515780, nr. de înregistrare J2014001309059, înmatriculată pe 26.08.2014. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 275.904 lei, profit net 94.082 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 276 mii lei · mediana 111 mii lei | 249% din mediană |
| Profit net | 94 mii lei · mediana 23 mii lei | 415% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 34.1% · mediana 26.9% | 127% din mediană |
| Cifră pe salariat | 276 mii lei · mediana 152 mii lei | 182% din mediană |
Comparat cu 14.297 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 275.904 | 225.142 | 288.616 | 294.677 | 291.053 | 256.242 | 218.959 | 205.355 | 195.665 | 264.458 | 237.206 | 114.040 |
| Venituri totale | 276.305 | 225.142 | 288.616 | 393.655 | 291.696 | 256.262 | 218.959 | 205.406 | 201.575 | 265.484 | 237.207 | 114.040 |
| Cheltuieli totale | 164.099 | 136.454 | 199.828 | 296.787 | 139.387 | 134.012 | 103.214 | 111.587 | 110.271 | 83.749 | 112.218 | 42.874 |
| Profit / pierdere brută | 112.206 | 88.688 | 88.788 | 96.868 | 152.309 | 122.250 | 115.745 | 93.819 | 91.304 | 181.735 | 124.989 | 71.166 |
| Profit / pierdere netă | 94.082 | 75.310 | 76.287 | 93.162 | 149.457 | 119.877 | 113.556 | 91.765 | 89.347 | 179.090 | 117.873 | 67.745 |
| Active imobilizate | 6.524 | 15.199 | 23.774 | 4.146 | 85.452 | 97.625 | 112.547 | 123.035 | 91.412 | 94.105 | — | — |
| Active circulante | 225.666 | 239.850 | 212.703 | 218.551 | 358.262 | 385.074 | 370.185 | 300.949 | 239.993 | 177.745 | 128.969 | 71.200 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 235 |
| Creanțe | 200.400 | 216.942 | 200.501 | 500 | 1.616 | 2.225 | 431 | 350 | 1 | 5.136 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 25.266 | 22.908 | 12.202 | 218.051 | 356.646 | 382.849 | 369.754 | 300.599 | 239.992 | 172.609 | 128.969 | 70.965 |
| Cheltuieli în avans | 785 | — | 14 | — | — | — | — | — | — | 125 | — | — |
| Datorii | 138.653 | 149.572 | 134.041 | 129.295 | 119.982 | 106.740 | 47.703 | 76.721 | 54.855 | 74.772 | 3.151 | 3.255 |
| Capitaluri proprii | 94.322 | 105.477 | 102.450 | 93.402 | 323.732 | 375.959 | 435.029 | 347.263 | 276.550 | 197.203 | 125.818 | 67.945 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.08.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HELENALUK ASIG SRL |
| Nr. reg. com. | J2014001309059 |
| EUID | ROONRC.J2014001309059 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-08-26 |
| Sediu social | Str. Italiană, 22, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. ITALIANĂ, NR.22, BL.Y3, SC.D, AP.61 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADISIM FASHION S.R.L. | aceeași clădire |
| DASIDAMA TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| FLORICIP INSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| IANICOS CONCEPT TRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MALSER SRL inactiv | aceeași clădire |
| EROS & MARTINI SRL inactiv | 54 m |
| FERY BOY GUMI S.R.L. | 54 m |
| CLOTHOS NET SRL inactiv | 55 m |
| GEO & SOFY MOFT S.R.L. | 55 m |
| KANDY SOFTWARE SOLUTION S.R.L. | 55 m |
| LEMUEL SRL inactiv | 55 m |
| MAX CREDIT LINE SRL inactiv | 55 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6622 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (21)
Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Bihor
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25