VALMER EXIM SRL
CUI 1859157 · J1992002601138
VALMER EXIM SRL are CUI 1859157, nr. de înregistrare J1992002601138, înmatriculată pe 07.04.1992. Sediul social e în Municipiul Medgidia, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 33.235 lei, profit net 6.659 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 33 mii lei · mediana 166 mii lei | 20% din mediană |
| Profit net | 7 mii lei · mediana 1 mii lei | 514% din mediană |
| Marjă netă | 20% · mediana 1% | de 20× mediana |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 33.235 | 22.204 | 19.124 | 20.155 | 16.388 | 7.338 | 17.697 | 15.964 | 16.845 | 19.712 | 17.745 | 12.006 | 45.951 | 81.904 | 19.469 |
| Venituri totale | 33.235 | 22.204 | 19.124 | 20.155 | 16.388 | 7.338 | 17.697 | 15.964 | 16.845 | 19.712 | 17.745 | 12.006 | 45.951 | 81.904 | 19.469 |
| Cheltuieli totale | 25.338 | 21.417 | 20.271 | 21.223 | 17.113 | 9.639 | 16.582 | 17.585 | 21.716 | 14.111 | 14.020 | 9.490 | 41.619 | 79.405 | 16.799 |
| Profit / pierdere brută | 7.897 | 787 | -1.147 | -1.068 | -725 | -2.301 | 1.115 | -1.621 | -4.871 | 5.601 | 3.725 | 2.516 | 4.332 | 2.499 | 2.670 |
| Profit / pierdere netă | 6.659 | 664 | -1.303 | -1.164 | -850 | -2.451 | 584 | -2.100 | -5.376 | 5.010 | 3.193 | 2.156 | 3.159 | 2.099 | 2.420 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 249 |
| Active circulante | 10.681 | 2.983 | 1.375 | 2.678 | 3.322 | 4.172 | 7.439 | 6.835 | 8.857 | 14.080 | 9.278 | 6.179 | 6.419 | 15.123 | 12.789 |
| Stocuri | 2.317 | 2.630 | 305 | 960 | 1.082 | 4.018 | 3.265 | 2.001 | 1.476 | 1.230 | 1.678 | 1.352 | 462 | 5.788 | 5.999 |
| Creanțe | 50 | — | — | 30 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 112 | 46 |
| Casa și conturi la bănci | 8.314 | 353 | 1.070 | 1.688 | 2.240 | 154 | 4.174 | 4.834 | 7.381 | 12.850 | 7.600 | 4.827 | 5.957 | 9.223 | 6.744 |
| Datorii | 2.503 | 1.464 | 520 | 520 | 0 | 0 | 816 | 796 | 718 | 565 | 773 | 867 | 3.263 | 15.126 | 15.140 |
| Capitaluri proprii | 8.178 | 1.519 | 855 | 2.158 | 3.322 | 4.172 | 6.623 | 6.039 | 8.139 | 13.515 | 8.505 | 5.312 | 3.156 | -3 | -2.102 |
| Capital subscris vărsat | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.11.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Medgidia |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VALMER EXIM SRL |
| Nr. reg. com. | J1992002601138 |
| EUID | ROONRC.J1992002601138 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-04-07 |
| Sediu social | Str. ROMANA, 24A, Mun. Medgidia, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. ROMANA, NR.24A |
| Telefon | 814230 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FRAT CONS SRL | aceeași clădire |
| RĂZVAN 78 TRANS SRL | aceeași clădire |
| TERM CONFORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| MOOD STUDIO ART PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| VST VEGASOFT S.R.L. | aceeași clădire |
| EXPO UNION TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| GOLD WEB DESIGN S.R.L. | 32 m |
| KONAK DONER KEBAB BISTRO S.R.L. | 52 m |
| BLUE THAMES FOR YOU S.R.L. inactiv | 72 m |
| ARA BEAUTY S.R.L. | 80 m |
| BUSMAN TRANS SRL | 81 m |
| DILHUS LAND SRL inactiv | 84 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 5611 | 2025 |
| 5610 | 2024 |
| 4719 | 2021 – 2023 |
| 5610 | 2012 – 2020 |
| 4725 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Constanţa
| 1859076 | LA HANU ANCUTEI SRL |
| 1860852 | SUTAC CO SNC |
| 1862403 | SERVCOM VICA SRL |
| 1862560 | SERVCOM OLIMPIA SRL |
| 1862667 | VULTURUL SRL |
| 1867028 | IUSTI DAN COMPROSERV SRL |
| 1869304 | ANASTASIA SRL |
| 1870198 | COLIS-IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25