Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

AMBROSPORT SRL

CUI 19142804 · J04/1544/2006

cu contul HoReCaOS, sau pe email

AMBROSPORT SRL are CUI 19142804, nr. de înregistrare J04/1544/2006, înmatriculată pe 27.10.2006. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 9319. În 2018: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

2/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
+1 Activă de 20 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 2 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 29.293 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2016: 0 lei 162017: 0 lei 172018: 0 lei 18
Profit net 0 lei
2014: 0 lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 162017: 0 lei 172018: 0 lei 182019: 0 lei 192020: 0 lei 20
Salariați 0
2014: 0 142015: 0 15
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2020201920182017201620152014
Active imobilizate4.2524.2524.2524.2524.2524.2524.252
Active circulante1.3201.3201.3201.3201.3201.3201.320
Creanțe987987987987987987987
Casa și conturi la bănci333333333333333333333
Datorii10.11810.11810.11810.11810.11810.11810.118
Capitaluri proprii-4.546-4.546-4.546-4.546-4.546-4.546-4.546
Capital subscris vărsat200200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRELUARE ACTIVITATE din data 13.07.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
CAEN principal9319
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCAMBROSPORT SRL
Nr. reg. com.J04/1544/2006
EUIDROONRC.J04/1544/2006
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2006-10-27
Sediu socialStr. Cornişa Bistriţei, 37, Mun. Bacău, BACĂU
Domiciliu fiscalJUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. CORNIŞA BISTRIŢEI, NR.37, BL.37, SC.D, AP.73
Telefon0748583513
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
54U WEB DESIGN SRL inactiv aceeași clădire
ADINA SRL inactiv aceeași clădire
ADLU BEST S.R.L. aceeași clădire
ADPAM SRL aceeași clădire
ALEXAND GLAM S.R.L. aceeași clădire
ALICE DENTAL OFFICE S.R.L. aceeași clădire
ALIMENTARI TRADIZI S.R.L. inactiv aceeași clădire
ALINTECH SOLUTIONS S.R.L. aceeași clădire
ALL - HIDRO PROIECT SRL aceeași clădire
ALL METAL WORK S.R.L. aceeași clădire
ALMIO TRADE SRL aceeași clădire
ALVERNI SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

93192014 – 2020

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (10)

Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

18360800 LIVEIMPULS S.R.L.
18370545 TIMASATO PERSONNEL RECRUITMENT S.R.L. inactiv
19159962 LUKY & ANY SRL
23623970 CULI-NIC SRL
24894811 H.I.E. SRL
25998411 SPIRIDON I. SERGIU IOAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA
27286770 YRY HOUSE IMOBILIARE S.R.L. inactiv
27907509 MAIVATERM S.R.L.
29574214 FLOREA MIH-COM SRL

CAEN autorizat (1)

4511

Alte firme din Bacău

6616809 SUNFLEX SRL
23180296 DANTREK SRL
33365879 LOGOSOL SERVICE S.R.L.
39866569 DRAGOŞ BOBOC SPORTS MANAGEMENT S.R.L.
40314975 WILD SPIRIT S.R.L.
43120302 ZAPLADA VAD S.R.L.
44809128 BOCO FITNESS ŞI NUTRIŢIE S.R.L.
45287375 FITBODYNUTRITION S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25