SUNFLEX SRL
CUI 6616809 · J04/2059/1994
SUNFLEX SRL are CUI 6616809, nr. de înregistrare J04/2059/1994, înmatriculată pe 14.12.1994. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9319. În 2025: cifră de afaceri 19.332 lei, pierdere netă 304 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 19 mii lei · mediana 66 mii lei | 29% din mediană |
| Profit net | -304 lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -1.6% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.247 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 19.332 | 46.000 | 41.184 | — | 300 | 3.300 | 5.400 | 12.714 | 8.479 | 4.200 | 5.200 | 4.850 | 39.913 | 56.608 | 60.236 |
| Venituri totale | 19.384 | 46.000 | 41.184 | 0 | 300 | 3.300 | 5.400 | 12.714 | 8.479 | 4.200 | 5.200 | 94.350 | 39.913 | 56.610 | 60.236 |
| Cheltuieli totale | 18.812 | 21.898 | 14.321 | 1.707 | 1.740 | 5.613 | 20.814 | 1.477 | 835 | 594 | 4.692 | 5.514 | 50.956 | 56.137 | 60.216 |
| Profit / pierdere brută | 572 | 24.102 | 26.863 | -1.707 | -1.440 | -2.313 | -15.414 | 11.237 | 7.644 | 3.606 | 508 | 88.836 | -11.043 | 473 | 20 |
| Profit / pierdere netă | -304 | 19.220 | 22.809 | -1.707 | -1.449 | -2.412 | -15.576 | 10.856 | 7.390 | 3.478 | 350 | 86.004 | -11.754 | 397 | -65 |
| Active imobilizate | 6.225 | 7.608 | — | — | — | 15 | 61 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 12.793 | 28.763 | 57.195 | 31.202 | 42.909 | 45.464 | 88.745 | 105.383 | 114.640 | 107.133 | 103.656 | 103.301 | 15.902 | 31.320 | 35.486 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 15.902 | 15.902 | 15.901 | 15.901 | 15.901 | 15.901 | 25.571 | 34.483 |
| Creanțe | — | 4.000 | 5.737 | 30.000 | — | 1.500 | 1.200 | — | — | — | — | — | — | — | 863 |
| Casa și conturi la bănci | 12.793 | 24.763 | 51.458 | 1.202 | 42.909 | 43.964 | 87.545 | 89.481 | 98.738 | 91.232 | 87.755 | 87.400 | 1 | 5.749 | 140 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.375 | — |
| Datorii | 13.618 | 11.447 | 4.054 | 870 | 0 | 1.121 | 36 | 1.036 | 149 | 32 | 32 | 27 | 3.132 | 10.171 | 11.359 |
| Capitaluri proprii | 5.400 | 24.924 | 53.141 | 30.332 | 42.909 | 44.358 | 88.770 | 104.347 | 114.491 | 107.101 | 103.624 | 103.274 | 12.770 | 24.524 | 24.127 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.12.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 9319 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SUNFLEX SRL |
| Nr. reg. com. | J04/2059/1994 |
| EUID | ROONRC.J04/2059/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-14 |
| Sediu social | Str. Nufărului, 12, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. NUFĂRULUI, NR.12, BL.12, SC.B, ET.P, AP.1 |
| Telefon | 0234518675 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PAV BEB CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| DASIFLORA EVENTS S.R.L. | 56 m |
| DASITRADE SRL | 56 m |
| DSI SECURITY SYSTEMS SRL | 56 m |
| INTERNET EXPERT S.R.L. | 56 m |
| ALSIRA CONSULTING SRL | 85 m |
| DMV CONSULT SRL | 85 m |
| LALY ROMERY S.R.L. | 85 m |
| MAZZUCCHELLI C&A S.R.L. | 85 m |
| MISIG SRL | 85 m |
| PION SRL | 97 m |
| CIUSTEGAB COM SRL inactiv | 155 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9319 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
| 947226 | REGALEXIM SRL |
| 951243 | COTFAS-CONTUR SRL |
| 952729 | LUCIFER S.R.L. |
| 2816057 | FILTEX SRL |
| 7211269 | SEREMAC S.R.L. |
| 20715891 | ŢÎRDEA I. IORDACHE-BENONI - INGINER CADASTRU |
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08