Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

K.Z.MIXTEST SRL

CUI 1963807 · J22/1198/1992

cu contul HoReCaOS, sau pe email

K.Z.MIXTEST SRL are CUI 1963807, nr. de înregistrare J22/1198/1992, înmatriculată pe 08.05.1992. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2013: cifră de afaceri 68.971 lei, pierdere netă 59.681 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2013)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 44% față de anul anterior
+1 Activă de 34 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 69 mii lei · mediana 199 mii lei 35% din mediană
Profit net -60 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 3 · mediana 1 300% din mediană
Marjă netă -86.5% · mediana 1.6% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 23 mii lei · mediana 224 mii lei 10% din mediană

Comparat cu 270.669 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 69 mii lei
2011: 114 mii lei 112012: 124 mii lei 122013: 69 mii lei 13
Profit net -60 mii lei
2011: -32 mii lei 112012: -49 mii lei 122013: -60 mii lei 13
Salariați 3
2011: 4 112012: 3 122013: 3 13
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator201320122011
Cifra de afaceri netă68.971124.367114.287
Venituri totale68.971125.590149.987
Cheltuieli totale126.775174.545181.729
Profit / pierdere brută-57.804-48.955-31.742
Profit / pierdere netă-59.681-48.955-31.742
Active imobilizate144.129178.529215.884
Active circulante220.725253.426270.099
Stocuri112.291147.450162.707
Creanțe101.916101.916105.906
Casa și conturi la bănci6.5184.0601.486
Datorii527.921535.341538.397
Capitaluri proprii-163.067-103.386-52.414
Capital subscris vărsat210210210
Număr mediu de salariați334

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 26.11.2025
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
CAEN principal4711
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCK.Z.MIXTEST SRL
Nr. reg. com.J22/1198/1992
EUIDROONRC.J22/1198/1992
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1992-05-08
Sediu socialStr. Pantelimon Halipa, 13, Mun. Iaşi, IAŞI
Domiciliu fiscalJUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. PANTELIMON HALIPA, NR.13, BL.G1, SC.B, ET.3, AP.12
Telefon0788303246
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALMA MIXT SRL inactiv aceeași clădire
ANDRUVIAN SRL aceeași clădire
BIBI & DUNI SRL inactiv aceeași clădire
DOLCE NERO S.R.L. aceeași clădire
DOLY SRL aceeași clădire
INVICTUS STUDIO S.R.L. aceeași clădire
LIWLINE SRL aceeași clădire
MEDOTECH SRL inactiv aceeași clădire
REMORCĂRI CAR SRL inactiv aceeași clădire
ANASTASIA STORE SRL inactiv 35 m
EDMUNDO TRADE-AGENT DE ASIGURARE SRL inactiv 35 m
HAPPY BOOTH S.R.L. 35 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47112011 – 2013

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (11)

Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

30574560 POPA C. VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
32246829 SAVIN DAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
32486627 BIBI & DUNI SRL inactiv
37295970 ALMA MIXT SRL inactiv
40799773 ACONT AXIAL TAXI S.R.L.
47728613 MORARIU A. FLORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
50055436 LEONTE GABRIEL-EMANUEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
51567108 VÎRLAN CEZAR-MIHAEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
52747255 INVICTUS STUDIO S.R.L.
53793489 DOLCE NERO S.R.L.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Iaşi

1935394 NAFI SRL
1935432 COMSAT TOPILE SRL
1935440 TOMA & CO SNC
1935491 PESCARUL AMATOR SRL
1935599 IANA SRL
1935688 FAMILIA SRL
1935734 STEF VIITORUL SRL
1936616 TIMEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25