LIWLINE SRL
CUI 23062002 · J22/128/2008
LIWLINE SRL are CUI 23062002, nr. de înregistrare J22/128/2008, înmatriculată pe 17.01.2008. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4782. În 2025: cifră de afaceri 294.355 lei, profit net 25.090 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 294 mii lei · mediana 199 mii lei | 148% din mediană |
| Profit net | 25 mii lei · mediana 3 mii lei | 886% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 8.5% · mediana 1.6% | 531% din mediană |
| Cifră pe salariat | 294 mii lei · mediana 224 mii lei | 132% din mediană |
Comparat cu 270.672 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 294.355 | 286.931 | 246.253 | 210.516 | 289.907 | 120.831 | 24.862 | 79.771 | 203.668 | 111.186 | 5.935 | 2.907 | 24.288 | 81.629 |
| Venituri totale | 294.355 | 289.656 | 246.309 | 212.007 | 289.907 | 120.831 | 24.862 | 79.778 | 203.670 | 111.195 | 5.935 | 2.907 | 30.035 | 81.629 |
| Cheltuieli totale | 265.681 | 299.661 | 233.141 | 184.489 | 136.169 | 58.863 | 46.672 | 91.413 | 181.395 | 110.512 | 17.646 | 11.570 | 91.106 | 103.801 |
| Profit / pierdere brută | 28.674 | -10.005 | 13.168 | 27.518 | 153.738 | 61.968 | -21.810 | -11.635 | 22.275 | 683 | -11.711 | -8.663 | -61.071 | -22.172 |
| Profit / pierdere netă | 25.090 | -12.902 | 10.705 | 25.398 | 147.980 | 58.485 | -22.362 | -13.742 | 17.263 | -2.656 | -11.889 | -8.750 | -61.071 | -22.172 |
| Active imobilizate | 178.740 | 2.189 | 3.284 | — | — | — | — | — | 0 | 431 | 902 | 1.372 | 1.843 | 2.313 |
| Active circulante | 126.036 | 145.515 | 91.022 | 94.233 | 209.333 | 131.940 | 74.518 | 69.488 | 66.129 | 40.322 | 1.058 | 5.324 | 8.046 | 25.740 |
| Stocuri | 20.790 | 14.499 | 74.818 | 80.792 | 159.874 | 126.801 | 69.078 | 62.940 | 61.633 | 32.816 | — | — | — | 17.853 |
| Creanțe | 79.202 | 86.438 | 4.440 | 4.596 | 4.442 | 4.440 | 5.440 | 6.140 | 4.440 | 4.746 | 430 | 4.927 | 6.324 | 7.781 |
| Casa și conturi la bănci | 26.044 | 44.578 | 11.764 | 8.845 | 45.017 | 699 | — | 408 | 56 | 2.760 | 628 | 397 | 1.722 | 106 |
| Cheltuieli în avans | 74 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 41.798 |
| Datorii | 275.498 | 143.442 | 63.368 | 74.000 | 220.274 | 290.754 | 291.817 | 264.425 | 247.324 | 219.083 | 162.851 | 150.771 | 145.214 | 144.105 |
| Capitaluri proprii | 29.352 | 4.262 | 30.938 | 20.233 | -10.941 | -158.814 | -217.299 | -194.937 | -181.195 | -178.330 | -160.891 | -144.075 | -135.325 | -74.254 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.01.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4782 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LIWLINE SRL |
| Nr. reg. com. | J22/128/2008 |
| EUID | ROONRC.J22/128/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-01-17 |
| Sediu social | Str. Pantelimon Halipa, 13, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. PANTELIMON HALIPA, NR.13, BL.G1, SC.B, ET.1, AP.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALMA MIXT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDRUVIAN SRL | aceeași clădire |
| BIBI & DUNI SRL inactiv | aceeași clădire |
| DOLCE NERO S.R.L. | aceeași clădire |
| DOLY SRL | aceeași clădire |
| INVICTUS STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| K.Z.MIXTEST SRL inactiv | aceeași clădire |
| MEDOTECH SRL inactiv | aceeași clădire |
| REMORCĂRI CAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANASTASIA STORE SRL inactiv | 35 m |
| EDMUNDO TRADE-AGENT DE ASIGURARE SRL inactiv | 35 m |
| HAPPY BOOTH S.R.L. | 35 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4783 | 2025 |
| 4782 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Iaşi
| 1965034 | INFOTEC SRL |
| 1976440 | MERCUR MARINER SRL |
| 1977063 | MAROLICARU IMPORT EXPORT SNC |
| 1993514 | INTER INFO & VAS SRL |
| 4805569 | VERONA COM SRL |
| 5553001 | VASNEC COM SRL |
| 5787126 | ELEN & MAR SRL |
| 6041891 | MICRO TOP SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25