INFO MAR SOFTWARE S.R.L.
CUI 20360446 · J2007000022311
INFO MAR SOFTWARE S.R.L. are CUI 20360446, nr. de înregistrare J2007000022311, înmatriculată pe 04.01.2007. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6201. În 2025: cifră de afaceri 1.732.343 lei, profit net 1.227.708 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,7 mil lei · mediana 158 mii lei | de 11× mediana |
| Profit net | 1,2 mil lei · mediana 40 mii lei | de 31× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 70.9% · mediana 36.4% | 195% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,7 mil lei · mediana 221 mii lei | 786% din mediană |
Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.732.343 | 1.333.555 | 248.133 | 99.748 | 12.000 | 136.134 | 299.185 | 297.433 |
| Venituri totale | 1.733.505 | 1.333.555 | 248.133 | 99.748 | 12.000 | 136.134 | 300.249 | 297.433 |
| Cheltuieli totale | 300.352 | 46.699 | 230.379 | 25.606 | 16.606 | 41.477 | 41.716 | 1.437 |
| Profit / pierdere brută | 1.433.153 | 1.286.856 | 17.754 | 74.142 | -4.606 | 94.657 | 258.533 | 295.996 |
| Profit / pierdere netă | 1.227.708 | 1.248.849 | 15.226 | 71.300 | -4.966 | 93.345 | 255.538 | 288.090 |
| Active imobilizate | 253.469 | 42.876 | 24.405 | 29.051 | 33.291 | 40.812 | 64.133 | — |
| Active circulante | 1.206.703 | 1.421.976 | 137.975 | 107.908 | 29.236 | 75.495 | 232.862 | 290.029 |
| Stocuri | 7.857 | — | 137 | 137 | 137 | 137 | 137 | — |
| Creanțe | 1.188.531 | 1.371.690 | 103.335 | 4.900 | 16.900 | 53.541 | 166.000 | 251.906 |
| Casa și conturi la bănci | 10.315 | 50.286 | 34.503 | 102.871 | 12.199 | 21.817 | 66.725 | 38.123 |
| Cheltuieli în avans | 6.790 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 181.687 | 158.477 | 89.628 | 16.473 | 13.341 | 1.134 | 30.167 | 1.739 |
| Capitaluri proprii | 1.285.275 | 1.306.375 | 72.752 | 120.486 | 49.186 | 115.173 | 266.828 | 288.290 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 09.09.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6201 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INFO MAR SOFTWARE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2007000022311 |
| EUID | ROONRC.J2007000022311 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-01-04 |
| Sediu social | Str. Mamaia, 12, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MAMAIA, NR.12, SC.1, ET.III, AP.11 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CLINICA VASCULARA VENART SRL | aceeași clădire |
| CLT SOFT SRL | aceeași clădire |
| IRIS DATAVIZ S.R.L. | aceeași clădire |
| NETPOSITIVE EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| PRODONE ODIS S.R.L. | aceeași clădire |
| SEEI TECHNOLOGY S.R.L. | aceeași clădire |
| CROSSLINE ENGINEERING SRL | 55 m |
| GEOGAM TEST&DRILL S.R.L. | 55 m |
| GEOTEHNICA SIM S.R.L. | 55 m |
| SOIL PRECISION S.R.L. | 55 m |
| SPV SIRIUS SRL | 55 m |
| COLIVE A LITTLE JOY SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 150 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 6209 | 2025 |
| 6202 | 2024 |
| 6201 | 2018 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25