ADONIS IMPEX S.R.L.
CUI 2091838 · J21/782/1992
ADONIS IMPEX S.R.L. are CUI 2091838, nr. de înregistrare J21/782/1992, înmatriculată pe 20.08.1992. Sediul social e în Municipiul Urziceni, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2024: cifră de afaceri 11.250 lei, profit net 362 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -616 lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 11.250 | 10.477 | 6.407 | 388 | 7.988 | 192.940 | 196.759 | 121.127 | 87.995 | 50.613 | 35.481 | 76.912 | 133.776 | 176.089 |
| Venituri totale | 567 | 11.250 | 10.477 | 11.002 | 388 | 7.988 | 192.947 | 196.852 | 121.129 | 87.935 | 51.761 | 35.485 | 77.438 | 134.733 | 177.056 |
| Cheltuieli totale | 1.183 | 10.819 | 10.569 | 6.223 | 2.549 | 9.667 | 170.143 | 176.217 | 108.011 | 78.614 | 49.878 | 47.047 | 86.251 | 157.238 | 195.114 |
| Profit / pierdere brută | -616 | 431 | -92 | 4.779 | -2.161 | -1.679 | 22.804 | 20.635 | 13.118 | 9.321 | 1.883 | -11.562 | -8.813 | -22.505 | -18.058 |
| Profit / pierdere netă | -616 | 362 | -92 | 4.450 | -2.173 | -1.918 | 17.016 | 14.729 | 9.483 | 6.684 | 331 | -12.626 | -10.959 | -22.505 | -18.058 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 430 | 516 | 1.032 | 1.548 | 2.064 | 6.718 |
| Active circulante | 153 | 1.104 | 12.610 | 18.332 | 24.703 | 26.223 | 34.662 | 18.146 | 22.050 | 19.557 | 15.199 | 14.559 | 14.366 | 17.896 | 25.509 |
| Stocuri | — | — | 9.449 | 18.332 | 24.067 | 24.387 | 31.896 | 17.283 | 21.193 | 17.709 | 14.978 | 13.334 | 13.476 | 17.018 | 25.376 |
| Creanțe | 153 | 1.104 | 1.173 | — | 604 | 215 | 684 | — | 162 | 108 | 87 | 398 | 881 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | — | — | 1.988 | — | 32 | 1.621 | 2.082 | 863 | 695 | 1.740 | 134 | 827 | 9 | 878 | 133 |
| Datorii | 34.235 | 34.570 | 46.438 | 52.068 | 62.889 | 62.236 | 68.757 | 69.257 | 87.889 | 95.310 | 97.721 | 97.928 | 85.625 | 78.711 | 68.473 |
| Capitaluri proprii | -34.082 | -33.466 | -33.828 | -33.736 | -38.186 | -36.013 | -34.095 | -51.111 | -65.839 | -75.323 | -82.006 | -82.337 | -69.711 | -58.751 | -36.246 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.11.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Urziceni |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ADONIS IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J21/782/1992 |
| EUID | ROONRC.J21/782/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-08-20 |
| Sediu social | Calea BUCURESTI, 51, Mun. Urziceni, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, CALEA BUCURESTI, NR.51, BL.OC4, AP.5 |
| Telefon | 0243258456 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADB STARLINE INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| ADI DAN COM SRL | aceeași clădire |
| ADRIA DAN AUTO SERV SRL | aceeași clădire |
| AGC EVOTECH AGRICULTURE SRL | aceeași clădire |
| AGENT GREEN 007 S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRI SOLAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGRO TELLUR S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO TRANS MDM S.R.L. | aceeași clădire |
| AGROMATIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGROPAN OYL SA | aceeași clădire |
| AIOVERSE TECH S.R.L. | aceeași clădire |
| ALARM VISION S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Ialomiţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25