B.O.S. - CONSTRUCT SRL
CUI 21451399 · J04/580/2007
B.O.S. - CONSTRUCT SRL are CUI 21451399, nr. de înregistrare J04/580/2007, înmatriculată pe 26.03.2007. Sediul social e în Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 2361. În 2025: cifră de afaceri 6.086 lei, pierdere netă 804 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6 mii lei · mediana 254 mii lei | 2% din mediană |
| Profit net | -804 lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -13.2% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.197 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6.086 | 11.722 | 2.065 | 8.844 | 3.865 | 8.846 | 47.632 | 0 | 22.631 | 20.459 | 27.598 | 7.154 | 44.860 | 32.623 | 31.336 |
| Venituri totale | 6.086 | 11.722 | 2.149 | 8.928 | 3.865 | 8.846 | 47.658 | 0 | 22.631 | 20.459 | 27.598 | 7.155 | 45.267 | 32.623 | 31.336 |
| Cheltuieli totale | 7.004 | 5.774 | 5.049 | 11.976 | 6.489 | 7.875 | 25.154 | 3.251 | 22.732 | 22.342 | 34.825 | 29.246 | 47.571 | 32.826 | 38.197 |
| Profit / pierdere brută | -918 | 5.948 | -2.900 | -3.048 | -2.624 | 971 | 22.504 | -3.251 | -101 | -1.883 | -7.227 | -22.091 | -2.304 | -203 | -6.861 |
| Profit / pierdere netă | -804 | 4.908 | -2.900 | -3.317 | -2.741 | 704 | 22.010 | -3.251 | -780 | -2.414 | -8.056 | -22.306 | -3.602 | -203 | -7.116 |
| Active circulante | 84.052 | 83.769 | 73.892 | 74.327 | 71.282 | 70.762 | 95.454 | 58.732 | 61.926 | 62.360 | 60.166 | 62.544 | 60.474 | 64.314 | 33.507 |
| Stocuri | 45.759 | 45.759 | 44.766 | 44.068 | 43.906 | 43.548 | 40.771 | 35.967 | 34.560 | 39.201 | 38.633 | 39.066 | 39.157 | 33.463 | 19.854 |
| Creanțe | 26.365 | 26.365 | 26.309 | 26.138 | 26.060 | 23.343 | 24.186 | 20.143 | 19.816 | 19.640 | 20.854 | 20.213 | 20.237 | 23.325 | 12.182 |
| Casa și conturi la bănci | 11.928 | 11.645 | 2.817 | 4.121 | 1.316 | 3.871 | 30.497 | 2.622 | 7.550 | 3.519 | 679 | 3.265 | 1.080 | 7.526 | 1.471 |
| Datorii | 112.403 | 111.316 | 106.347 | 103.882 | 97.520 | 94.259 | 119.655 | 104.943 | 104.886 | 104.540 | 99.932 | 94.254 | 69.878 | 70.116 | 39.106 |
| Capitaluri proprii | -28.351 | -27.547 | -32.455 | -29.555 | -26.238 | -23.497 | -24.201 | -46.211 | -42.960 | -42.180 | -39.766 | -31.710 | -9.404 | -5.802 | -5.599 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun Sep 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.03.2007 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti |
| CAEN principal | 2361 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | B.O.S. - CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J04/580/2007 |
| EUID | ROONRC.J04/580/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-03-26 |
| Sediu social | Str. VIEI, 17, Orş. Comăneşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, ORŞ. COMĂNEŞTI, STR. VIEI, NR.17 |
| Telefon | 0745328078 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IVO TOURS SRL | aceeași clădire |
| SELL SMART EDUTECH S.R.L. | aceeași clădire |
| ADVANTAGE FLAWER S.R.L. | 240 m |
| AKTION4AUTO S.R.L. | 240 m |
| ALL AUTO TRANS SRL | 240 m |
| ALLAUTO CARGO S.R.L. | 240 m |
| BARBICAN SERVICE S.R.L. | 240 m |
| CHUDEX INVESTMENT S.R.L. inactiv | 240 m |
| CONSTANTIN FORAJ 2021 S.R.L. | 240 m |
| DANI CHUDEX S.R.L. inactiv | 240 m |
| DENTORES CLINIC S.R.L. | 240 m |
| DIGITAL COMPLET SRL | 240 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2361 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Bacău
| 9222400 | EDIL CENTER SRL |
| 16086327 | ECO RINO SRL |
| 17301288 | WICMAS IMPEX SRL |
| 18259823 | COBA PANELS SRL |
| 18823018 | BALVAS TRANS SRL |
| 18973589 | DAGONDOR SRL |
| 19049919 | BENEDILIMMOB SRL |
| 21286860 | KORASKA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25