N & T GROUP SRL
CUI 21700155 · J34/333/2007
N & T GROUP SRL are CUI 21700155, nr. de înregistrare J34/333/2007, înmatriculată pe 08.05.2007. Sediul social e în Municipiul Roşiori de Vede, jud. Teleorman. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4618. În 2025: cifră de afaceri 176.754 lei, profit net 21.724 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 177 mii lei · mediana 199 mii lei | 89% din mediană |
| Profit net | 22 mii lei · mediana 3 mii lei | 767% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 12.3% · mediana 1.6% | 769% din mediană |
| Cifră pe salariat | 177 mii lei · mediana 224 mii lei | 79% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 176.754 | 234.784 | 226.912 | 206.634 | 208.303 | 276.311 | 278.548 | 228.458 | 191.626 | 267.891 | 214.257 | 179.671 | 184.916 | 204.470 | 158.509 |
| Venituri totale | 176.754 | 236.556 | 227.107 | 209.954 | 214.481 | 278.879 | 278.548 | 228.458 | 191.626 | 267.891 | 215.285 | 180.878 | 184.925 | 204.514 | 158.558 |
| Cheltuieli totale | 153.526 | 136.069 | 143.636 | 115.730 | 123.873 | 85.054 | 128.493 | 139.638 | 142.159 | 162.858 | 158.348 | 116.418 | 119.114 | 104.882 | 130.048 |
| Profit / pierdere brută | 23.228 | 100.487 | 83.471 | 94.224 | 90.608 | 193.825 | 150.055 | 88.820 | 49.467 | 105.033 | 56.937 | 64.460 | 65.811 | 99.632 | 28.510 |
| Profit / pierdere netă | 21.724 | 98.169 | 81.541 | 92.228 | 88.720 | 191.126 | 147.269 | 86.535 | 47.551 | 99.676 | 50.484 | 59.034 | 60.262 | 93.497 | 23.753 |
| Active imobilizate | 241.201 | 19.210 | 21.867 | 22.404 | 4.234 | 2.159 | 2.630 | 3.776 | 5.057 | 6.337 | 3.103 | 3.913 | 5.272 | 1.099 | 1.648 |
| Active circulante | 68.166 | 214.374 | 101.508 | 101.743 | 293.735 | 226.334 | 333.012 | 198.810 | 273.925 | 243.661 | 197.404 | 207.561 | 210.705 | 158.198 | 80.330 |
| Stocuri | — | 775 | — | — | — | 1.932 | 5.432 | 7.524 | — | — | 10.750 | 10.750 | 10.750 | 10.750 | 6.170 |
| Creanțe | 14.838 | 85.228 | 9.924 | 83.292 | 23.939 | 13.201 | 2.570 | 4.253 | 2.530 | 3.044 | 2.167 | 2.151 | 4.467 | 2.244 | 2.239 |
| Casa și conturi la bănci | 53.328 | 128.371 | 91.584 | 18.451 | 269.796 | 211.201 | 325.010 | 187.033 | 271.395 | 240.617 | 184.487 | 194.660 | 195.488 | 145.204 | 71.921 |
| Cheltuieli în avans | 6.439 | 259 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 261.144 | 135.434 | 24.336 | 31.679 | 17.728 | 36.972 | 188.047 | 68.260 | 231.191 | 150.082 | 11.530 | 13.947 | 17.222 | 20.804 | 36.982 |
| Capitaluri proprii | 54.662 | 98.409 | 99.039 | 92.468 | 280.241 | 191.521 | 147.595 | 134.326 | 47.791 | 99.916 | 188.977 | 197.527 | 198.755 | 138.493 | 44.996 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Jun 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.05.2007 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede |
| CAEN principal | 4618 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | N & T GROUP SRL |
| Nr. reg. com. | J34/333/2007 |
| EUID | ROONRC.J34/333/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-05-08 |
| Sediu social | Str. Sănătaţii, Mun. Roşiori de Vede, TELEORMAN |
| Domiciliu fiscal | JUD. TELEORMAN, MUN. ROŞIORI DE VEDE, STR. SĂNĂTAŢII, BL.304, SC.A, ET.2, AP.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRI VET SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGM 98 SRL | aceeași clădire |
| ALY & DOR CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMA FASHION STYLE 2015 S.R.L. | aceeași clădire |
| AVI KARDINAL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BAZAR LA DOI BANI SRL | aceeași clădire |
| BDC STYLE CENTER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BEAUTY LADY'S SHINE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BEST MARKET CENTER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BEYAZ YUNUS S.R.L. | aceeași clădire |
| BRK FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| BURMA SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4618 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Teleorman
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25