TARPEA SERV SRL
CUI 21765634 · J06/482/2007
TARPEA SERV SRL are CUI 21765634, nr. de înregistrare J06/482/2007, înmatriculată pe 18.05.2007. Sediul social e în Municipiul Bistriţa, jud. Bistriţa-Năsăud. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2018: cifră de afaceri 4.682 lei, pierdere netă 7.152 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 2 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | 4.682 | 6.485 | 2.679 | 7.803 | 6.961 | 6.489 | 10.918 | 12.007 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 45.000 | 9.000 | 0 | 4.682 | 6.485 | 2.679 | 7.803 | 6.961 | 6.489 | 10.918 | 12.007 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | 41.234 | 19.202 | 128 | 11.756 | 7.872 | 6.650 | 7.150 | 6.227 | 6.511 | 10.786 | 13.112 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.766 | -10.202 | -128 | -7.074 | -1.387 | -3.971 | 653 | 734 | -22 | 132 | -1.105 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.766 | -10.202 | -128 | -7.152 | -1.582 | -4.052 | 419 | 525 | -217 | 111 | -1.105 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 512 | 1.208 |
| Active circulante | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 | 1.721 | 2.333 | 2.466 | 3.174 | 3.426 | 7.652 | 6.794 | 6.006 | 9.623 | 8.271 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 1.647 | 1.647 | 1.647 | 1.647 | 1.754 | 1.754 | 2.536 | 4.152 | 4.565 | 4.789 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.801 | 1.500 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 12 | — | — | 12 | 12 | 74 | 686 | 819 | 1.527 | 1.672 | 97 | 2.758 | 1.854 | 5.058 | 3.482 |
| Datorii | 15.566 | 15.566 | 15.566 | 15.566 | 15.566 | 21.041 | 11.451 | 11.456 | 5.013 | 3.683 | 3.856 | 3.418 | 3.155 | 7.067 | 6.523 |
| Capitaluri proprii | -15.554 | -15.554 | -15.554 | -15.554 | -15.554 | -19.320 | -9.118 | -8.990 | -1.839 | -257 | 3.796 | 3.376 | 2.851 | 3.068 | 2.956 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.05.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TARPEA SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J06/482/2007 |
| EUID | ROONRC.J06/482/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-05-18 |
| Sediu social | Int. Pinului, 1, Mun. Bistriţa, BISTRIŢA-NĂSĂUD |
| Domiciliu fiscal | JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, INT. PINULUI, NR.1, BL.1, SC.B, ET.1, AP.20 |
| Telefon | 0727842366 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ELECTRO-FRIGO VAPM S.R.L. | aceeași clădire |
| DACOROM TRADING SRL | 25 m |
| GHEORGHITA COM SRL | 25 m |
| HOBNOB S.R.L. | 25 m |
| KINETIXTHERAPY REHAB S.R.L. | 25 m |
| MAABIT TECHNOLOGIES S.R.L. | 25 m |
| MIRELLE HAIRSTYLE S.R.L. | 25 m |
| SOFT 2S S.R.L. | 25 m |
| VEGGIES READY TO FRY S.R.L. inactiv | 25 m |
| ALEXVAN TRANSPORT SRL inactiv | 29 m |
| ANDREEA INTERNATIONAL SRL inactiv | 29 m |
| BUSCAT INVEST SRL inactiv | 29 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9621 | 2025 |
| 9602 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 40533495 | IOPAVI STEEL CONSTRUCT S.R.L. |
| 41278986 | ENACHE ANIKO-CSILLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 47680892 | ELECTRO-FRIGO VAPM S.R.L. |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bistriţa-Năsăud
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25