BEST LINES SRL
CUI 21876349 · J2007002572122
BEST LINES SRL are CUI 21876349, nr. de înregistrare J2007002572122, înmatriculată pe 06.06.2007. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 34.425 lei, pierdere netă 10.737 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 34 mii lei · mediana 158 mii lei | 22% din mediană |
| Profit net | -11 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -31.2% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 34.425 | 86.189 | 251.158 | 165.272 | 150.058 | 182.906 | 171.351 | 214.922 | 217.497 | 167.949 | 191.527 | 185.696 | 0 |
| Venituri totale | 34.425 | 88.209 | 251.158 | 165.272 | 154.834 | 183.906 | 171.351 | 218.968 | 219.372 | 167.949 | 193.106 | 214.819 | 0 |
| Cheltuieli totale | 45.162 | 112.408 | 202.114 | 152.671 | 146.721 | 171.434 | 124.226 | 122.816 | 142.615 | 124.848 | 175.691 | 539.555 | 481 |
| Profit / pierdere brută | -10.737 | -24.199 | 49.044 | 12.601 | 8.113 | 12.472 | 47.125 | 96.152 | 76.757 | 43.101 | 17.415 | -324.736 | -481 |
| Profit / pierdere netă | -10.737 | -24.868 | 49.044 | 12.601 | 6.910 | 10.633 | 45.611 | 93.962 | 74.579 | 38.063 | 11.669 | -324.736 | -481 |
| Active imobilizate | — | 0 | 43.335 | 54.881 | 22.167 | 41.446 | 14.547 | 22.481 | — | — | 17.808 | 75.663 | 11.468 |
| Active circulante | 339.260 | 413.174 | 359.497 | 309.540 | 350.305 | 327.940 | 300.751 | 250.090 | 176.398 | 102.304 | 47.811 | 51.555 | 401.579 |
| Stocuri | — | 0 | — | 0 | — | — | — | — | — | — | 370 | — | 107 |
| Creanțe | 337.886 | 84.902 | 598 | 307.461 | 7.019 | 6.615 | 6.615 | 6.615 | 6.615 | 6.615 | 6.615 | 50.671 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.374 | 328.214 | 358.899 | 1.707 | 343.286 | 321.325 | 294.136 | 243.475 | 169.783 | 95.689 | 40.826 | 884 | 401.472 |
| Datorii | 2.500 | 40.676 | 57.176 | 42.178 | 42.830 | 46.654 | 3.199 | 6.084 | 3.874 | 4.357 | 5.735 | 73.055 | 18.226 |
| Capitaluri proprii | 336.760 | 372.498 | 345.656 | 322.243 | 329.642 | 322.732 | 312.099 | 266.487 | 172.524 | 97.947 | 59.884 | 54.163 | 394.821 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.06.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BEST LINES SRL |
| Nr. reg. com. | J2007002572122 |
| EUID | ROONRC.J2007002572122 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-06-06 |
| Sediu social | Str. Bucureşti, 64, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BUCUREŞTI, NR.64, BL.D15, AP.84 |
| Telefon | 0745932868 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALDESIA ACTIVITY CENTER SRL | aceeași clădire |
| ALDESIA LANGUAGE CENTER SRL | aceeași clădire |
| ALROM IMPORT EXPORT SRL | aceeași clădire |
| APONTI DIGITAL S.R.L. | aceeași clădire |
| APONTI TRADING SRL | aceeași clădire |
| BUSECO DEV LABS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CEVA MICUT S.R.L. | aceeași clădire |
| DEY SECURITY DIVIZIA MEDICALA SRL | aceeași clădire |
| DODODAN IMPORT EXPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| DON BON AGENCY S.R.L.-D. | aceeași clădire |
| DON CONT SRL | aceeași clădire |
| FETUS GIN SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (42)
Sunt 42 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25