CONSULTING VET SRL
CUI 21897902 · J2007000334216
CONSULTING VET SRL are CUI 21897902, nr. de înregistrare J2007000334216, înmatriculată pe 07.06.2007. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 2.234.331 lei, pierdere netă 29.272 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,2 mil lei · mediana 199 mii lei | de 11× mediana |
| Profit net | -29 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | -1.3% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 559 mii lei · mediana 224 mii lei | 250% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.234.331 | 63.400 | 167.000 | 158.952 | 189.430 | 205.366 | 251.200 | 233.944 | 96.000 | 103.000 | 96.000 | 72.000 | 72.000 | 78.000 | 97.000 |
| Venituri totale | 2.239.555 | 318.400 | 167.000 | 256.588 | 189.430 | 205.366 | 251.200 | 296.422 | 96.000 | 103.000 | 124.702 | 72.000 | 72.127 | 78.000 | 118.000 |
| Cheltuieli totale | 2.255.863 | 300.019 | 133.448 | 186.532 | 179.379 | 167.906 | 181.812 | 198.749 | 72.649 | 85.989 | 117.750 | 69.148 | 69.010 | 75.810 | 111.830 |
| Profit / pierdere brută | -16.308 | 18.381 | 33.552 | 70.056 | 10.051 | 37.460 | 69.388 | 97.673 | 23.351 | 17.011 | 6.952 | 2.852 | 3.117 | 2.190 | 6.170 |
| Profit / pierdere netă | -29.272 | 12.637 | 31.882 | 67.490 | 8.155 | 35.473 | 66.876 | 94.709 | 22.391 | 14.951 | 3.211 | 692 | 1.087 | 1.670 | 5.178 |
| Active imobilizate | 733.120 | 221.526 | 147.837 | 180.398 | 17.599 | 54.710 | 100.468 | 148.803 | 90.164 | 90.164 | 111.755 | 50.616 | 55.514 | 70.209 | 86.537 |
| Active circulante | 411.510 | 163.505 | 29.276 | 75.198 | 171.373 | 186.196 | 117.095 | 70.120 | 22.519 | 26.578 | 26.643 | 29.072 | 31.207 | 16.628 | 5.348 |
| Stocuri | 184.150 | 5.883 | 4.973 | 4.973 | 9.240 | 9.240 | 9.240 | 13.717 | 9.260 | 9.311 | 9.311 | 9.311 | 5.710 | 4.674 | 2.007 |
| Creanțe | 70.350 | 15.615 | 10.153 | 10.154 | 66.312 | 18.117 | 16.100 | 7.010 | 7.010 | 7.000 | 9.000 | 5.000 | 7.056 | 6.418 | 1.253 |
| Casa și conturi la bănci | 157.010 | 142.007 | 14.150 | 60.071 | 95.821 | 158.839 | 91.755 | 49.393 | 6.249 | 10.267 | 8.332 | 14.761 | 18.441 | 5.536 | 2.088 |
| Datorii | 1.161.062 | 372.191 | 145.031 | 177.898 | 22.868 | 2.533 | 14.663 | 83.414 | 71.883 | 98.333 | 134.940 | 79.441 | 87.166 | 88.368 | 95.087 |
| Capitaluri proprii | -16.432 | 12.840 | 32.082 | 77.698 | 166.104 | 238.373 | 202.900 | 135.509 | 40.800 | 18.409 | 3.458 | 247 | -445 | -1.531 | -3.202 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 15.11.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONSULTING VET SRL |
| Nr. reg. com. | J2007000334216 |
| EUID | ROONRC.J2007000334216 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-06-07 |
| Sediu social | Str. Tazlăului, 7F, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. TAZLĂULUI, NR.7F, SC.A, AP.59 |
| Telefon | 0721386497 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX SERVICE BACĂU S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEXANDRA CAKES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AMON&ARY S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREEA MITREA BEAUTY S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREI RAZVAN LOGISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ARGHIR PREST SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATMED 2024 S.R.L. | aceeași clădire |
| AVL BEAUTY S.R.L. | aceeași clădire |
| BALTUD S.R.L. | aceeași clădire |
| BAM TEXTILE S.R.L. | aceeași clădire |
| BEARDS AND CUTS S.R.L. | aceeași clădire |
| BELLWAY INVEST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4711 | 2025 |
| 7500 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Bacău
| 946026 | DOLEN SRL |
| 946905 | O.V.P.-IMPEX SRL |
| 949090 | PARF SRL |
| 949251 | TRIMER SRL |
| 950280 | SEVEN UP SRL |
| 950809 | OBA SRL |
| 951537 | ACELINA SRL |
| 953449 | META-CHIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25