NELLA IMOB S.R.L.
CUI 42273294 · J2020000254043
NELLA IMOB S.R.L. are CUI 42273294, nr. de înregistrare J2020000254043, înmatriculată pe 17.02.2020. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6831. În 2025: cifră de afaceri 138.848 lei, profit net 88.099 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 139 mii lei · mediana 124 mii lei | 112% din mediană |
| Profit net | 88 mii lei · mediana 17 mii lei | 529% din mediană |
| Marjă netă | 63.4% · mediana 19.4% | 327% din mediană |
Comparat cu 55.927 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 138.848 | 151.150 | 73.560 | 78.535 | 55.138 | 39.225 |
| Venituri totale | 143.145 | 151.560 | 73.560 | 78.535 | 55.138 | 39.280 |
| Cheltuieli totale | 37.324 | 25.274 | 18.767 | 15.147 | 45.482 | 15.787 |
| Profit / pierdere brută | 105.821 | 126.286 | 54.793 | 63.388 | 9.656 | 23.493 |
| Profit / pierdere netă | 88.099 | 104.997 | 45.687 | 61.079 | 9.104 | 22.602 |
| Active imobilizate | 5.159 | 2.875 | — | — | 1.749 | 3.649 |
| Active circulante | 132.252 | 134.238 | 49.710 | 61.582 | 22.347 | 24.710 |
| Creanțe | 122.085 | 95.846 | 48.851 | 22.600 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 10.167 | 38.392 | 859 | 38.982 | 22.347 | 24.710 |
| Datorii | 49.112 | 31.916 | 3.823 | 303 | 14.792 | 5.557 |
| Capitaluri proprii | 88.299 | 105.197 | 45.887 | 61.279 | 9.304 | 22.802 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.02.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 6831 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NELLA IMOB S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000254043 |
| EUID | ROONRC.J2020000254043 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-02-17 |
| Sediu social | Str. Tazlăului, 7F, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. TAZLĂULUI, NR.7F, SC.B, ET.6, AP.60 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX SERVICE BACĂU S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEXANDRA CAKES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AMON&ARY S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREEA MITREA BEAUTY S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREI RAZVAN LOGISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ARGHIR PREST SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATMED 2024 S.R.L. | aceeași clădire |
| AVL BEAUTY S.R.L. | aceeași clădire |
| BALTUD S.R.L. | aceeași clădire |
| BAM TEXTILE S.R.L. | aceeași clădire |
| BEARDS AND CUTS S.R.L. | aceeași clădire |
| BELLWAY INVEST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6831 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Bacău
| 990510 | SIMTEC SRL |
| 2815175 | LAURA TANASE SNC |
| 5200867 | ROXAGEN SRL |
| 5311091 | FAMA PROD PREST COM SRL |
| 5846192 | EXPORADMA IMPEX SRL |
| 8289436 | COM NEPTUN SRL |
| 9124932 | FLAVILEX SRL |
| 9384207 | CAMRENE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25