B T V PRODUCTIE VALORIFICARE SI SERVICII SRL
CUI 220014 · J1991002678120
B T V PRODUCTIE VALORIFICARE SI SERVICII SRL are CUI 220014, nr. de înregistrare J1991002678120, înmatriculată pe 26.08.1991. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 100.850 lei, profit net 32.752 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 101 mii lei · mediana 124 mii lei | 81% din mediană |
| Profit net | 33 mii lei · mediana 17 mii lei | 197% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 32.5% · mediana 19.4% | 168% din mediană |
| Cifră pe salariat | 101 mii lei · mediana 172 mii lei | 59% din mediană |
Comparat cu 55.928 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 100.850 | 124.577 | 99.579 | 86.949 | 95.294 | 98.708 | 127.591 | 126.906 | 140.113 | 115.372 | 91.722 | 77.645 | 100.680 | 190.037 | 269.728 |
| Venituri totale | 100.850 | 124.577 | 100.861 | 86.949 | 95.294 | 98.766 | 127.591 | 126.906 | 140.113 | 115.373 | 91.722 | 77.647 | 100.680 | 190.040 | 269.733 |
| Cheltuieli totale | 62.927 | 70.278 | 84.872 | 81.972 | 73.458 | 64.101 | 92.795 | 97.417 | 141.503 | 103.118 | 80.626 | 60.364 | 94.831 | 193.364 | 275.798 |
| Profit / pierdere brută | 37.923 | 54.299 | 15.989 | 4.977 | 21.836 | 34.665 | 34.796 | 29.489 | -1.390 | 12.255 | 11.096 | 17.283 | 5.849 | -3.324 | -6.065 |
| Profit / pierdere netă | 32.752 | 46.760 | 15.001 | 4.124 | 20.901 | 33.384 | 33.520 | 28.229 | -2.791 | 9.947 | 8.344 | 14.954 | 3.298 | -3.324 | -6.065 |
| Active imobilizate | 2.795.888 | 15 | 18 | 21 | 24 | 27 | 65 | 68 | 71 | 74 | 77 | 80 | 83 | 85 | 87 |
| Active circulante | 84.224 | 56.341 | 26.384 | 12.381 | 30.701 | 43.477 | 42.797 | 21.884 | 13.754 | 24.954 | 15.458 | 10.800 | 7.106 | 12.552 | 14.320 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 2.559 | 1.969 | 2.380 | 3.015 | 3.482 | 3.350 | 3.013 | 9.696 | 10.386 |
| Creanțe | 30.343 | 18.720 | 12.441 | 5.525 | 9.824 | 5.124 | 236 | 236 | 236 | 236 | 236 | 236 | 236 | 145 | 145 |
| Casa și conturi la bănci | 53.881 | 37.621 | 13.943 | 6.856 | 20.877 | 38.353 | 40.002 | 19.679 | 11.138 | 21.703 | 11.740 | 7.214 | 3.857 | 2.711 | 3.789 |
| Datorii | 19.472 | 8.363 | 10.168 | 7.045 | 8.591 | 8.887 | 8.109 | 6.250 | 24.161 | 22.626 | 11.481 | 15.169 | 26.432 | 35.179 | 33.624 |
| Capitaluri proprii | 2.860.640 | 47.993 | 16.234 | 5.357 | 22.134 | 34.617 | 34.753 | 15.702 | -10.336 | 2.402 | 4.054 | -4.289 | -19.243 | -22.542 | -19.217 |
| Capital subscris vărsat | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 449 | 449 | 449 | 449 | 449 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | B T V PRODUCTIE VALORIFICARE SI SERVICII SRL |
| Nr. reg. com. | J1991002678120 |
| EUID | ROONRC.J1991002678120 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-08-26 |
| Sediu social | Cal. Moţilor, 64, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. MOŢILOR, NR.64 |
| Telefon | 598259 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FLM FOODS & EVENTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FOARFECA DE AUR MIA SERV SRL | aceeași clădire |
| GOLDEN GYROS S.R.L. | aceeași clădire |
| NICOM SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII CLUJ | 19 m |
| AMBER WAVES S.R.L. | 26 m |
| AUTO TUDOR INVESTMENT SRL | 26 m |
| AUTO TUDOR TS SRL | 26 m |
| BIZZONAI S.R.L. | 26 m |
| BLF CONSULTING SRL | 26 m |
| ERIDUMI SPECIAL PRINT S.R.L. | 26 m |
| EVO FORGE SRL | 26 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2020 – 2025 |
| 4711 | 2011 – 2019 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
| 199010 | RUTTRANS SA |
| 199044 | TRANSILVANIA CONSTRUCTII SA |
| 199052 | ASTAR SA |
| 199109 | FELINVEST SA |
| 199176 | NAPOMAR SA |
| 199184 | STICLA LUCSIL SA |
| 199192 | ALIMENTARA SA |
| 199214 | DALTON SERVICII SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25