DANIEL-PROSERV SRL
CUI 2219717 · J1992001198240
DANIEL-PROSERV SRL are CUI 2219717, nr. de înregistrare J1992001198240, înmatriculată pe 16.06.1992. Sediul social e în Loc. Târgu Lăpuş, Oraş Târgu Lăpuş, jud. Maramureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 39.100 lei, profit net 2.043 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 39 mii lei · mediana 172 mii lei | 23% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 31 mii lei | 6% din mediană |
| Marjă netă | 5.2% · mediana 23.7% | 22% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 39.100 | 15.050 | 19.000 | 233.738 | 229.968 | 225.438 | 213.315 | 180.074 | 146.597 | 123.696 | 130.106 | 131.084 | 112.456 | 108.655 | 100.891 |
| Venituri totale | 64.100 | 15.050 | 19.000 | 233.741 | 229.971 | 235.443 | 213.317 | 201.579 | 146.600 | 123.698 | 130.113 | 131.084 | 112.456 | 108.657 | 100.893 |
| Cheltuieli totale | 61.100 | 25.802 | 68.812 | 161.566 | 173.710 | 193.974 | 205.455 | 169.763 | 113.101 | 105.851 | 116.226 | 114.032 | 92.459 | 98.553 | 95.075 |
| Profit / pierdere brută | 3.000 | -10.752 | -49.812 | 72.175 | 56.261 | 41.469 | 7.862 | 31.816 | 33.499 | 17.847 | 13.887 | 17.052 | 19.997 | 10.104 | 5.818 |
| Profit / pierdere netă | 2.043 | -10.830 | -49.973 | 70.457 | 54.672 | 39.736 | 5.729 | 29.799 | 32.032 | 16.609 | 9.983 | 13.119 | 16.240 | 8.433 | 4.887 |
| Active imobilizate | 1.367 | 21.367 | — | — | 13.824 | 47.002 | 80.179 | 113.357 | 9.236 | 20.318 | 31.401 | 39.494 | 49.797 | 0 | 3.221 |
| Active circulante | 18.106 | 30.401 | 191.733 | 241.415 | 188.219 | 135.725 | 94.967 | 53.936 | 123.992 | 96.842 | 69.822 | 57.016 | 30.944 | 62.961 | 51.837 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 11.899 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 13.387 | — | 150.898 | 116.220 | 58.384 | 37.227 | 50.350 | 10.928 | 72.207 | 53.318 | 47.625 | 47.544 | 9.884 | 60.361 | 44.660 |
| Casa și conturi la bănci | 4.719 | 30.401 | 40.835 | 125.195 | 129.835 | 98.498 | 32.718 | 43.008 | 51.785 | 43.524 | 22.197 | 9.472 | 21.060 | 2.600 | 7.177 |
| Datorii | 127 | 4.464 | 4.069 | 3.778 | 7.864 | 17.219 | 12.192 | 10.069 | 5.803 | 5.158 | 5.830 | 8.100 | 5.450 | 3.911 | 5.122 |
| Capitaluri proprii | 19.346 | 47.304 | 187.664 | 237.637 | 194.179 | 165.508 | 162.954 | 157.224 | 127.425 | 112.002 | 95.393 | 88.410 | 75.291 | 59.050 | 49.936 |
| Capital subscris vărsat | 4.940 | 4.940 | 4.940 | 4.940 | 4.940 | 4.940 | 4.940 | 4.940 | 4.940 | 4.940 | 4.940 | 4.940 | 4.940 | 4.940 | 4.940 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Tîrgu Lăpuş |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DANIEL-PROSERV SRL |
| Nr. reg. com. | J1992001198240 |
| EUID | ROONRC.J1992001198240 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-06-16 |
| Sediu social | Str. Stadionului, 56, Orş. Târgu Lăpuş, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. TÂRGU LĂPUŞ, STR. STADIONULUI, NR.56 |
| Telefon | 0730018323 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BONJOUR CAFE LINE SRL | 49 m |
| ZOG COMPLEX HOLDING SRL | 49 m |
| NILSMANAUTO S.R.L. | 117 m |
| CORTEFIEL SRL inactiv | 132 m |
| ZZP WORK JOB S.R.L. | 137 m |
| CASA SENIOR DMT S.R.L. | 161 m |
| EXPRES SOCIAL SUPORT S.R.L. | 161 m |
| NILS WORKS S.R.L. | 161 m |
| STONE MUNT SRL inactiv | 185 m |
| ADMOL AUTO S.R.L. | 188 m |
| ATIMOL COMPLEX AUTO S.R.L. | 188 m |
| ATIMOL SRL | 188 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 7111 | 2022 – 2025 |
| 8622 | 2014 – 2021 |
| 8621 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Maramureş
| 1107421 | PROIECT M.G.H. SRL |
| 2193862 | C.D.P. ARIS SA |
| 2205827 | GEOMEEC SRL |
| 4294715 | ALKON SRL |
| 4522309 | STUDIORING SRL |
| 4787730 | FUNCICONS SRL |
| 6168233 | LASTING SRL |
| 6500862 | ABOMII SERV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25