Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ABOMII SERV S.R.L.

CUI 6500862 · J24/2218/1994

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ABOMII SERV S.R.L. are CUI 6500862, nr. de înregistrare J24/2218/1994, înmatriculată pe 24.11.1994. Sediul social e în Municipiul Baia Mare, jud. Maramureş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2013: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 4.166 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

3/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2013)
+1 Activă de 32 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 172 mii lei 0% din mediană
Profit net -4 mii lei · mediana 32 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană

Comparat cu 100.230 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 24 mii lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 13
Profit net -4 mii lei
2011: -21 mii lei 112012: -5 mii lei 122013: -4 mii lei 13
Salariați 0
2011: 1 112012: 1 122013: 0 13
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator201320122011
Cifra de afaceri netă0024.000
Venituri totale1025.585
Cheltuieli totale4.1675.33046.191
Profit / pierdere brută-4.166-5.330-20.606
Profit / pierdere netă-4.166-5.330-21.374
Active imobilizate—4.1665.525
Active circulante47.72347.72352.772
Creanțe45.00045.00049.000
Casa și conturi la bănci2.7232.7233.772
Datorii001.078
Capitaluri proprii47.72351.88957.219
Capital subscris vărsat200200200
Număr mediu de salariați011

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 07.12.1994
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
CAEN principal7111
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCABOMII SERV SRL
Nr. reg. com.J24/2218/1994
EUIDROONRC.J24/2218/1994
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1994-11-24
Sediu socialStr. Culturii, 10, Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ
Domiciliu fiscalJUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. CULTURII, NR.10, AP.37
Telefon0262225514
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AMD DIGITAL GRUP SRL aceeași clădire
ANHAI PICTURES SRL aceeași clădire
AT DESIGN APPLICATION S.R.L. inactiv aceeași clădire
G.D.F. SERV SRL aceeași clădire
NEOTHERM SRL aceeași clădire
CABINET MEDICAL TODINCA S.R.L. 66 m
DRAGHICESCU SOUND EVENT PRODUCTION SRL 66 m
FOTO EUROPA FILM SRL 66 m
L.C. COKER SRL inactiv 66 m
QUALITY PERFORMANCE S.R.L. 66 m
AQUAFAN SERV SRL inactiv 71 m
GEOMEEC SRL 71 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

71112011 – 2013

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (18)

Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

2192069 MEDIA EST S.R.L.
2195154 MULEA MARIA ELENA PERSOANĂ FIZICĂ
3502850 LEVARUS SRL
4295184 DE & FA SRL
5782633 FAGARASANUL SRL
6282369 STEAUA ALBASTRA PROD SRL
7437127 PAVEL NICOLAE ASOCIAŢIE FAMILIALĂ
9450696 G.D.F. SERV S.R.L.
9695572 RETIROM-COM SRL
14451175 MARINCAT MARIAN ASOCIATIE FAMILIALA
15401710 ANHAI PICTURES SRL
15592547 AMD DIGITAL GRUP SRL

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Maramureş

1107421 PROIECT M.G.H. SRL
2193862 C.D.P. ARIS SA
2205827 GEOMEEC SRL
2219717 DANIEL-PROSERV SRL
4294715 ALKON SRL
4522309 STUDIORING SRL
4787730 FUNCICONS SRL
6168233 LASTING SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12