DANFIL JOBS SRL
CUI 22705304 · J08/3039/2007
DANFIL JOBS SRL are CUI 22705304, nr. de înregistrare J08/3039/2007, înmatriculată pe 07.11.2007. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7820. În 2024: cifră de afaceri 25.713 lei, profit net 12.617 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -5 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 25.713 | 37.437 | 55.587 | 11.000 | 180.000 | 259.000 | 280.997 | 94.320 | 26.419 | 4.179 | 2.648 | 27.672 | 3.378 | 21.187 |
| Venituri totale | 0 | 25.713 | 37.438 | 55.588 | 11.000 | 180.000 | 259.000 | 280.997 | 94.320 | 26.449 | 4.179 | 2.648 | 27.672 | 3.378 | 21.187 |
| Cheltuieli totale | 5.474 | 13.096 | 43.434 | 46.525 | 50.662 | 53.826 | 335.922 | 300.545 | 87.782 | 21.405 | 1.179 | 2.040 | 25.304 | 3.350 | 19.997 |
| Profit / pierdere brută | -5.474 | 12.617 | -5.996 | 9.063 | -39.662 | 126.174 | -76.922 | -19.548 | 6.538 | 5.044 | 3.000 | 608 | 2.368 | 28 | 1.190 |
| Profit / pierdere netă | -5.474 | 12.617 | -6.370 | 8.507 | -39.772 | 124.554 | -79.512 | -22.358 | 5.499 | 4.251 | 2.875 | 529 | 1.538 | 28 | 1.190 |
| Active circulante | 4.621 | 17.825 | 7.117 | 4.622 | 6.171 | 17.716 | 30.328 | 12.286 | 4.077 | 3.847 | 12.193 | 12.968 | 7.879 | 3.261 | 1.016 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.807 | 5.818 | 3.501 | 299 | 723 |
| Creanțe | 4.627 | 17.634 | 6.772 | 4.627 | 6.119 | 17.675 | 30.148 | 12.324 | 3.250 | — | 5.928 | 6.651 | 3.620 | 2.852 | 293 |
| Casa și conturi la bănci | -6 | 191 | 345 | -5 | 52 | 41 | 180 | -38 | 827 | 3.847 | 458 | 499 | 758 | 110 | — |
| Datorii | 26.229 | 31.940 | 33.849 | 24.984 | 35.040 | 6.813 | 146.660 | 49.106 | 18.540 | 23.808 | 36.405 | 40.055 | 35.496 | 32.416 | 30.199 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 2.681 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -21.608 | -14.115 | -26.732 | -20.362 | -28.869 | 8.222 | -116.332 | -36.820 | -14.463 | -19.961 | -24.212 | -27.087 | -27.617 | -29.155 | -29.183 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 10 | 9 | 4 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.11.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 7820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DANFIL JOBS SRL |
| Nr. reg. com. | J08/3039/2007 |
| EUID | ROONRC.J08/3039/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-11-07 |
| Sediu social | Str. Zizinului, 38,36, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ZIZINULUI, NR.38,36, SC.A, AP.3 |
| Telefon | 0268311547 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.R. CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX BAV LOGISTIC SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| AMECOM CORPORATION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BBO EXPRESS S.R.L. | aceeași clădire |
| BUCTOM INSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| CEZASIG AGENT DE ASIGURARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| FONO RO SRL inactiv | aceeași clădire |
| IONOV BUILDING SRL | aceeași clădire |
| MAGNUS VISION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MOVIAN SRL | aceeași clădire |
| SDV PROJECT BRASOV S.R.L. | aceeași clădire |
| CURCUBEUL SRL | 22 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 7820 | 2017 – 2025 |
| 4532 | 2012 – 2016 |
| 7810 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (36)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25