PEDRO & DANY SRL
CUI 22745503 · J2007002955295
PEDRO & DANY SRL are CUI 22745503, nr. de înregistrare J2007002955295, înmatriculată pe 14.11.2007. Sediul social e în Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 43.100 lei, profit net 14.991 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 43 mii lei · mediana 221 mii lei | 20% din mediană |
| Profit net | 15 mii lei · mediana 19 mii lei | 80% din mediană |
| Marjă netă | 34.8% · mediana 9.3% | 374% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 43.100 | 8.800 | 36.650 | 21.000 | 2.210 | 13.940 | 33.848 | 21.909 |
| Venituri totale | 43.100 | 10.485 | 36.651 | 21.000 | 2.210 | 13.940 | 33.848 | 21.909 |
| Cheltuieli totale | 28.014 | 23.795 | 35.647 | 13.696 | — | 34.164 | 42.464 | 32.744 |
| Profit / pierdere brută | 15.086 | -13.310 | 1.004 | 7.304 | 2.210 | -20.224 | -8.616 | -10.835 |
| Profit / pierdere netă | 14.991 | -13.310 | 843 | 6.674 | 2.144 | -20.631 | -9.480 | -11.208 |
| Active circulante | 17.241 | 1.740 | 5.735 | 4.140 | 3.636 | 1.426 | 5.779 | 10.839 |
| Stocuri | — | — | -414 | 4.078 | 728 | 728 | 5.074 | 10.315 |
| Casa și conturi la bănci | 17.241 | 1.740 | 6.149 | 62 | 2.908 | 698 | 705 | 524 |
| Datorii | 50.070 | 49.561 | 38.560 | 37.809 | 43.979 | 43.912 | 27.634 | 23.215 |
| Capitaluri proprii | -32.829 | -47.821 | -32.825 | -33.669 | -40.343 | -42.486 | -21.855 | -12.376 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 26.10.2022 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PEDRO & DANY SRL |
| Nr. reg. com. | J2007002955295 |
| EUID | ROONRC.J2007002955295 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-11-14 |
| Sediu social | Str. Tudor Vladimirescu, 10A, Orş. Urlaţi, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. URLAŢI, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.10A, BL.16, SC.B, ET.1, AP.27 |
| Telefon | 0731737556 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABLASOR CONSULT SRL | aceeași clădire |
| ALENMARI SRL | aceeași clădire |
| ALEXALY FASHION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALMIN BAR SRL | aceeași clădire |
| ANALIN WOLF EXPERT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARHISENS 07 SRL | aceeași clădire |
| ARIS IDEAL STORE SRL | aceeași clădire |
| ASCERO VALUATION S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO K URLAȚI S.R.L. | aceeași clădire |
| AXAFLOWERS S.R.L. | aceeași clădire |
| AXAPOOL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| CEKCONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (42)
Sunt 42 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (23)
Alte firme din Prahova
| 1308760 | MIRECO REP SRL |
| 1322691 | CIREX SRL |
| 1323433 | EDILCONST SA |
| 1331622 | PRIVACONS SRL |
| 1333305 | BROS CONSTRUCT SRL |
| 1348098 | ROMCONSTRUCT SA |
| 1352315 | CONF METAL SRL |
| 1356082 | RECONSTRUCTIA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25