IREN SRL
CUI 22768892 · J26/2056/2007
IREN SRL are CUI 22768892, nr. de înregistrare J26/2056/2007, înmatriculată pe 16.11.2007. Sediul social e în Loc. Luduş, Oraş Luduş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8690. În 2021: cifră de afaceri 2.000 lei, profit net 1.844 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 7 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 19.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | 2.000 | 2.400 | 2.200 | 26.610 | 59.522 | 76.900 | 76.100 | 77.391 | 72.945 | 68.781 | 53.575 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 4.000 | 2.000 | 2.400 | 2.200 | 26.611 | 59.523 | 76.900 | 76.100 | 77.391 | 76.073 | 69.781 | 53.578 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 6.233 | 96 | 3.443 | 32.469 | 47.386 | 81.823 | 65.729 | 51.414 | 64.642 | 44.614 | 30.797 | 33.986 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | -2.233 | 1.904 | -1.043 | -30.269 | -20.775 | -22.300 | 11.171 | 24.686 | 12.749 | 31.459 | 38.984 | 19.592 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | -2.233 | 1.844 | -1.115 | -30.291 | -21.041 | -22.895 | 9.633 | 22.403 | 10.428 | 29.270 | 36.920 | 16.457 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 18.811 | 64.038 | 68.959 | 71.411 | 40.099 | 40.099 | 2.099 | 3.155 |
| Active circulante | 459 | 459 | 459 | 459 | 2.753 | 921 | 9.485 | 376 | 5.326 | 1.468 | 69.070 | 77.760 | 67.367 | 101.198 | 65.985 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | 7.714 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 459 | 459 | 459 | 459 | 2.753 | 921 | 1.771 | 376 | 5.326 | 1.468 | 69.070 | 77.760 | 67.367 | 101.198 | 65.985 |
| Datorii | 66.357 | 66.357 | 66.357 | 66.357 | 66.418 | 66.430 | 73.879 | 53.290 | 82.426 | 60.594 | 1.924 | 1.705 | 1.740 | 1.841 | 4.605 |
| Capitaluri proprii | -65.898 | -65.898 | -65.898 | -65.898 | -63.665 | -65.509 | -64.394 | -34.103 | -13.062 | 9.833 | 138.557 | 116.154 | 105.726 | 101.456 | 64.535 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.11.2007 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Luduş |
| CAEN principal | 8690 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IREN SRL |
| Nr. reg. com. | J26/2056/2007 |
| EUID | ROONRC.J26/2056/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-11-16 |
| Sediu social | Str. Crinului, 14, Orş. Luduş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, ORŞ. LUDUŞ, STR. CRINULUI, NR.14 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANEOSALTED CENTRE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO MOTO VIP SRL inactiv | aceeași clădire |
| BONLACTO SRL inactiv | aceeași clădire |
| CORLA INFO SRL inactiv | aceeași clădire |
| CORLA MED SRL | aceeași clădire |
| EDWARD SRL | aceeași clădire |
| GENE COUTURE S.R.L. | aceeași clădire |
| GHIC SRL | aceeași clădire |
| HBG-PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| LOFT SRL | aceeași clădire |
| MOLALECRIDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| OIL OVI TRANS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8690 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Mureş
| 1199638 | CYCLOPS SRL |
| 8587785 | LABORDENT SRL |
| 14052450 | FITOMED GERANIUM SRL |
| 15888241 | ULTRATEST SRL |
| 18927167 | MORPHOMED SRL |
| 20078624 | KISDONC SRL |
| 20552786 | OPTIZAN SRL |
| 20950749 | OPTOMETRIE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25