MARELDA STYLE SRL
CUI 23409226 · J2008000437042
MARELDA STYLE SRL are CUI 23409226, nr. de înregistrare J2008000437042, înmatriculată pe 29.02.2008. Sediul social e în Municipiul Oneşti, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 192.005 lei, profit net 34.787 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 192 mii lei · mediana 129 mii lei | 148% din mediană |
| Profit net | 35 mii lei · mediana 4 mii lei | 951% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 18.1% · mediana 3.6% | 503% din mediană |
| Cifră pe salariat | 96 mii lei · mediana 112 mii lei | 86% din mediană |
Comparat cu 30.788 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 192.005 | 193.685 | 209.036 | 194.483 | 124.754 | 106.757 | 82.135 | 72.880 | 55.511 | 49.652 | 35.810 | 19.435 | 21.448 | 40.272 |
| Venituri totale | 278.986 | 193.685 | 209.036 | 194.483 | 136.524 | 106.769 | 85.112 | 85.380 | 55.511 | 49.894 | 39.036 | 19.435 | 21.517 | 43.444 |
| Cheltuieli totale | 241.828 | 164.910 | 127.519 | 142.060 | 120.554 | 104.438 | 76.377 | 135.240 | 44.547 | 35.969 | 103.165 | 38.971 | 71.938 | 62.743 |
| Profit / pierdere brută | 37.158 | 28.775 | 81.517 | 52.423 | 15.970 | 2.331 | 8.735 | -49.860 | 10.964 | 13.925 | -64.129 | -19.536 | -50.421 | -19.299 |
| Profit / pierdere netă | 34.787 | 26.838 | 79.427 | 50.478 | 15.234 | 1.433 | 7.915 | -50.714 | 9.854 | 12.369 | -65.300 | -20.093 | -50.421 | -19.299 |
| Active imobilizate | 129.978 | 66.734 | 85.934 | 108.261 | 7.800 | 29.410 | 51.021 | 71.736 | — | — | -1.681 | 607 | 4.764 | 15.909 |
| Active circulante | 123.365 | 97.147 | 202.900 | 90.089 | 77.743 | 55.840 | 38.136 | 14.771 | 58.063 | 21.514 | 18.094 | 14.511 | 12.969 | 16.540 |
| Stocuri | 77.829 | 41.737 | 67.302 | 48.241 | 38.979 | 32.126 | 32.423 | 12.955 | 51.066 | 18.514 | 9.430 | 9.070 | 7.768 | 11.968 |
| Creanțe | 12.403 | 9.850 | 90.389 | 29.767 | 582 | 86 | 92 | 44 | 3.010 | 1.266 | 6.009 | 4.549 | 4.716 | 2.488 |
| Casa și conturi la bănci | 33.133 | 45.560 | 45.209 | 12.081 | 38.182 | 23.628 | 5.621 | 1.772 | 3.987 | 1.734 | 2.655 | 892 | 485 | 2.084 |
| Datorii | 95.940 | 41.564 | 82.471 | 71.414 | 63.903 | 78.844 | 84.184 | 369.645 | 290.487 | 263.791 | 271.059 | 204.464 | 186.986 | 151.282 |
| Capitaluri proprii | 157.403 | 122.317 | 206.363 | 126.936 | 21.640 | 6.406 | 4.973 | -283.138 | -232.424 | -242.277 | -254.646 | -189.346 | -169.253 | -118.833 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.02.2008 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Oneşti |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARELDA STYLE SRL |
| Nr. reg. com. | J2008000437042 |
| EUID | ROONRC.J2008000437042 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-02-29 |
| Sediu social | Str. PAJURA, Mun. Oneşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. PAJURA, BL.4, AP.52 |
| Telefon | 0744489277 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALESION MARION SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARACOMP LOGISTIK SRL inactiv | aceeași clădire |
| ART STICLA 2004 SRL | aceeași clădire |
| BIANDRE CHIC SRL | aceeași clădire |
| FIVE STAR PIZZA SRL inactiv | aceeași clădire |
| FLORENSEC SRL inactiv | aceeași clădire |
| FOTO ART MIHAI GAVRILĂ SRL | aceeași clădire |
| HEALTHYKINETICSPA S.R.L. | aceeași clădire |
| MODEON FASHION SRL | aceeași clădire |
| MODEON STYLE SRL | aceeași clădire |
| MYO-85 SRL inactiv | aceeași clădire |
| RONITA MED S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25