STEGONSERV SRL
CUI 29200376 · J2011001074044
STEGONSERV SRL are CUI 29200376, nr. de înregistrare J2011001074044, înmatriculată pe 07.10.2011. Sediul social e în Municipiul Oneşti, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4664. În 2025: cifră de afaceri 6.126.989 lei, profit net 1.639.921 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-26 | COMPANIA DE APA SA BUZAU | Sisteme de actionare (Rev.2) | 173 mii lei |
| 2024-06-11 | COMPANIA DE APA SA BUZAU | Compresoare (Rev.2) | 218 mii lei |
| 2024-05-27 | COMPANIA DE APA SA BUZAU | Servicii de reparare si de intretinere a | 8 mii lei |
| 2024-03-29 | COMPANIA DE APA SA BUZAU | Piese pentru pompe, pentru compresoare, | 4 mii lei |
| 2024-03-11 | COMPANIA DE APA SA BUZAU | Servicii de reparare si de intretinere a | 10 mii lei |
| 2024-02-22 | Apavital SA Iasi | Piese pentru pompe cu miscare rectilinie | 4 mii lei |
| 2024-02-16 | Apavital SA Iasi | Piese pentru pompe, pentru compresoare, | 9 mii lei |
| 2023-12-15 | COMPANIA DE APA SA BUZAU | Piese pentru pompe, pentru compresoare, | 9 mii lei |
| 2023-10-25 | COMPANIA DE APA SA BUZAU | Piese pentru utilaje de uz general (Rev. | 37 mii lei |
| 2023-10-25 | COMPANIA DE APA SA BUZAU | Motoare electrice (Rev.2) | 7 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6,1 mil lei · mediana 199 mii lei | de 31× mediana |
| Profit net | 1,6 mil lei · mediana 3 mii lei | de 579× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 26.8% · mediana 1.6% | de 17× mediana |
| Cifră pe salariat | 3,1 mil lei · mediana 224 mii lei | de 14× mediana |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6.126.989 | 6.217.770 | 6.354.332 | 4.789.317 | 4.533.010 | 2.934.806 | 3.614.607 | 3.828.582 | 2.744.665 | 1.407.687 | 929.953 | 358.589 | 229.987 | 25.475 | 58.204 |
| Venituri totale | 6.223.035 | 6.311.140 | 6.470.557 | 4.887.673 | 4.542.000 | 2.940.228 | 3.620.590 | 3.832.218 | 2.748.351 | 1.410.101 | 931.588 | 359.998 | 230.274 | 25.475 | 58.204 |
| Cheltuieli totale | 4.297.910 | 4.356.325 | 4.488.303 | 3.556.081 | 3.420.309 | 2.174.746 | 2.464.621 | 2.460.624 | 1.880.336 | 895.140 | 618.693 | 224.230 | 87.874 | 4.099 | 31.954 |
| Profit / pierdere brută | 1.925.125 | 1.954.815 | 1.982.254 | 1.331.592 | 1.121.691 | 765.482 | 1.155.969 | 1.371.594 | 868.015 | 514.961 | 312.895 | 135.768 | 142.400 | 21.376 | 26.250 |
| Profit / pierdere netă | 1.639.921 | 1.670.978 | 1.784.867 | 1.292.317 | 1.081.540 | 740.256 | 1.121.563 | 1.333.272 | 814.776 | 436.048 | 264.260 | 113.960 | 135.492 | 17.956 | 22.082 |
| Active imobilizate | 201.668 | 310.088 | 426.187 | 258.197 | 333.960 | 33.471 | 53.955 | 77.078 | 100.201 | — | — | — | 137 | 497 | 827 |
| Active circulante | 3.691.293 | 2.998.080 | 2.986.444 | 2.509.143 | 1.898.354 | 2.051.538 | 2.553.700 | 2.583.264 | 1.751.691 | 1.087.467 | 701.097 | 417.186 | 205.660 | 51.662 | 34.372 |
| Stocuri | 5.848 | 8.653 | 86.902 | 4.088 | 6.535 | 107.748 | 7.359 | 223.462 | 109.552 | 377 | 12.769 | 1.685 | 84 | — | — |
| Creanțe | 1.262.653 | 1.205.085 | 505.566 | 458.875 | 728.818 | 319.238 | 588.064 | 537.348 | 455.521 | 211.329 | 130.948 | 115.170 | 35.194 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.422.792 | 1.784.342 | 2.393.976 | 2.046.180 | 1.163.001 | 1.624.552 | 1.958.277 | 1.822.454 | 1.186.618 | 875.761 | 557.380 | 300.331 | 170.382 | 51.662 | 34.372 |
| Datorii | 2.251.751 | 1.419.487 | 334.247 | 1.473.823 | 198.766 | 116.725 | 142.610 | 502.085 | 1.026.908 | 650.219 | 146.347 | 126.696 | 29.266 | 11.120 | 12.117 |
| Capitaluri proprii | 1.641.210 | 1.888.681 | 3.078.384 | 1.293.517 | 2.033.548 | 1.968.284 | 2.465.045 | 2.158.257 | 824.984 | 437.248 | 554.750 | 290.490 | 176.531 | 41.039 | 23.082 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Sep 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.10.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Oneşti |
| CAEN principal | 4664 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STEGONSERV SRL |
| Nr. reg. com. | J2011001074044 |
| EUID | ROONRC.J2011001074044 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-10-07 |
| Sediu social | Str. Pajura, Mun. Oneşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. PAJURA, BL.4, SC.2, ET.2, AP.40 |
| Telefon | 0741197707 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALESION MARION SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARACOMP LOGISTIK SRL inactiv | aceeași clădire |
| ART STICLA 2004 SRL | aceeași clădire |
| BIANDRE CHIC SRL | aceeași clădire |
| FIVE STAR PIZZA SRL inactiv | aceeași clădire |
| FLORENSEC SRL inactiv | aceeași clădire |
| FOTO ART MIHAI GAVRILĂ SRL | aceeași clădire |
| HEALTHYKINETICSPA S.R.L. | aceeași clădire |
| MARELDA STYLE SRL | aceeași clădire |
| MODEON FASHION SRL | aceeași clădire |
| MODEON STYLE SRL | aceeași clădire |
| MYO-85 SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4669 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bacău
| 15109724 | SITECH SRL |
| 18595114 | TEKOTEHNIC SRL |
| 24194095 | AD STIL SRL |
| 24490988 | TEHNOHOLZ GROUP SRL |
| 30995322 | COMSYS ELECTRIC SRL |
| 31353193 | CLUSTER TEAM SRL |
| 33360685 | MENDIS GRUP SRL |
| 35409653 | MARKET TOOLS S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25